Aňa Geislerová

TVÁŘÍ BIORGANICA „Bio kosmetika mi vyléčila pleť,“ říká herečka.  

„Po létech u filmu jsem dospěla téměř ke katastrofě. Mám citlivou pleť a být na place každý den pod vrstvou líčidel a palbou světel, mi pleť dlouhodobě ničilo. Trpěla pleť i maskéři,“ vysvětluje Aňa Geislerová, proč se rozhodla zkusit čistě přírodní produkty. 

„Naprosto mě zachránila australská květinová kosmetika Zuii. Po prvním líčení se vše doslova uklidnilo, takže její používání se prakticky stalo součástí mojí smlouvy,“ dodává herečka, které výběr kosmetiky chválí i filmoví maskéři. „A stejně jako mi pomohla Zuii při líčení, mou pleť spasila 100% bio kosmetika Inlight. Jejich produkty jsou neuvěřitelně hojivé. Krásně voní přírodou, větrem, květinami a fungují tak, jak jsem opravdu dosud nezažila.“

Aňa Zuii používá jak v soukromí, tak i na filmové líčení a společenské akce. Rozhodla se proto podpořit celý projekt Biorganica a propůjčit bio kosmetice svou tvář. Při té příležitosti nafotila s Petrem Weiglem kampaň za přirozenou krásu.

Náš projekt si nemohl přát lepší „tvář“ už proto, že Aňu zdobí oduševnělá éterická krása, zároveň je prototypem silné nezávislé ženy, která dbá na funkčnost, kvalitu výrobků a ráda si dopřeje jedinečnou péči v podobě čistě přírodních ingrediencí. Aňa dnes v péči o obličej používá výlučně produkty bio kosmetiky Inlight, a to téměř všechny, a řadu produktů ZUII. Zde najdete ty, které má vůbec nejraději:

A jaké jsou nejoblíbenější produkty Aňi Geislerové?

Související zboží
Inlight Bio denní olej na obličej 30 ml Inlight Bio denní olej na obličej 30 ml Kód: 1FO30
Lehká, hydratační a výživná směs rostlinných bio-aktivních výtažků poskytuje pleti skvělou ochranu a péči.
1.295 Kč
Detail
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek