Bio luxusní hotel & spa Naturalis Better

Filosofie Naturalis Better: "Co si z kraje vezmeš, to mu zase vrať"

Majitel firmy Naturalis Better se podílel na rekonstrukci vesničky Martano, kde značka sídlí. V jedné z historických zemědělských usedlostí zřídil exkluzivní NATURALIS BIO RESORT & SPA – pětihvězdičkový ekologický hotel renovovaný na základě principů bio-architektury, jehož rekonstrukce pomohla obnovit původní strukturu obce. Do místního ráje přijíždějí za odpočinkem příznivci značky z celého světa, aby tu načepali ztracené síly z nádherné přírody a vychutnali si dokonalou péči.

Vzácné místo naprostého klidu
Návštěvníci mají k dispozici devět elegantních apartmánů, které jsou v různých barvách místních rostlin. Nalákat vás může uklidňující fialová neodmyslitelně spjatá s vůní levandule, osvěžující citron, nebo lehce dekadentní vinná réva. Všechny pokoje jsou zvukotěsné a vybavené veškerým moderním komfortem: nechybí satelitní TV, wi-fi, klimatizace, mini-bar a prostorné chromoterapeutické koupelny. Relaxační bylinné čaje a vonné polštáře zajišťují, aby i ti nejzarytější nespavci vytěžili z hlubokého nočního odpočinku naprosté maximum. Dokonalý zážitek ještě umocňují prostorné soukromé terasy. Nabízejí pohled na více než 1600 olivovníků a nádhernou vinici, která vás naladí na vlnu absolutního klidu.

Nechte se (s)vést přírodou

Místní spa hravě uhasí žízeň pokožky i zvídavost duše. V nabídce nechybí kompletní wellness služby s masážní místností, krásným hammamem, vodoléčebným Kneippovým chodníkem, chromoterapeutickými sprchami a termálním bazénem obohaceným minerálními solemi. V okouzlujícím prostředí si můžete dopřát tureckou lázeň, relaxační masáž či ošetření založené na bázi organických výtažků z pšenice, vína, olivového oleje a aloe vera. Díky svému „zelenému“ konceptu a důrazu na udržitelné hodnoty získal resort prestižní ocenění „Green Travel Award 2015“.

 

 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek