GREEN BEAUTY - největší koncentrace bio kosmetiky ve dvou dnech

GREEN BEAUTY - největší koncentrace bio kosmetiky ve dvou dnech - Biorganica    Přijďte proplout krásnými designovými koupelnami plnými nejčistších značek přírodní kosmetiky.K tomu tématické přednášky, workshopy plné bylin a testování produktů. To je Green Beauty. Nejlepší akce svého druhu se koná dne 10. - 11. listopadu v PRAGUE GALLERY LAUFEN. A my budeme u toho.

Za týden se na Vás těšíme v krásné SPA koupelně, která poskytne stylové zázemí našim bio pokladům INLIGHT, ZUII, TEATOX, BUTTERBEAN a NATURALIS BETTER. Rády Vám ukážeme všechny oblíbence Ani Geislerové, budete je moci ovonět, vyzkoušet i koupit. Věnovat se Vám budou profesionální kosmetičky a vizážistky, zdarma se bude líčit květinami ZUII. Chybět nebude ani publikace Ing. Víta Syrového Tajemství kosmetiky. 

V pátek pro vás máme přichystanou přednášku, kde velmi názorně vysvětlíme, proč považujeme syntetické opalovací krémy za vůbec nejrizikovější druh kosmetiky, proč bychom s nimi vlastní děti NIKDY nenamazaly, jakým látkám se raději vyhnout a kde v přírodě najít vhodnou UV ochranu. Zveme i na další velmi zajímavé přednášky. Soutěžního klání přírodních produktů o Green Beauty Awards se účastní i naše bestsellery Bio hloubkově hydratační balzám Inlight, nový diamatík s Bio rozjasňovačem ZUII a opalovací krém Butterbean. Sami můžete "na vlastní kůži " vyzkoušet, ohodnotit a případně nám pomoci k ocenění.

Podrobnosti k Green Beauty Marketu najdete na www.greenbeautymarket.cz. Určitě se za námi zastavte, chystáme dárečky k nákupu a hlavně moc se těšíme na všechny ty inspirativní lidičky, které k nám ty naše bio poklady přitahují.

 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek