INLIGHT finalista soutěže obal roku

INLIGHT finalista soutěže obal roku - Biorganica    INLIGHT boří další mýty a dokazuje, že i ekologicky koncipované obaly mohu mít krásný design hodný prémiové značky. Potvrzuje to i umístění mezi prvními třemi finalisty soutěže o obal roku. Jsme v tom dost nevině, do soutěže nás nominovala odborná porota, a spotřebitelé pak dostaly až do finále. A co je na obalech INLIGHT tak výjimečné?

Britská značka špičkové 100% BIO kosmetiky Inlight se v první polovině tohoto roku převlékla do nového designu elegantních linií temně fialového skla. V soutěži zaujal čistý design kosmetických dóziček z tmavého skla, které chrání přírodní obsah bez syntetických konzervantů a Inlight vyrobené z na dotek hebounkého papíru nesou originální akvarelovou malbu místního cornwallského malíře zachycující spojení ducha přírody a řemeslné zručnosti, které značku Inlight skvěle vystihují. Každý jednotlivý produkt nese jedinečný alchymistický symbol, který vizuálně znázorňuje sílu a energii konkrétního balzámu či oleje.

My si na INLIGHTu vážíme také ekologického přístupu. Použití skleněných materiálů, minimalizace plastu a syntetického lepidla. Krabičky jsou sofistikovaně poskládané z jednoho kusu ekologického papíru. Na potisk a malbu byly použity barvy rostlinného původu. Vše plně recyklovatelné.

Moderní čistý design vnějších obalů je odrazem vzácného obsahu bio balzámů a olejů Inlight, které jsou co do kvality bezkonkurenční. Obaly bio kosmetiky Inlight představují dokonalou kombinaci moderního designu jednoduchých linií, dokonalé funkčnosti, maximální šetrnosti k životnímu prostředí. Vše koncipováno tak, aby se minimalizovala uhlíková stopa produktů Inlight a jejich výroby.

 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek