Příběh bio kosmetiky Naturalis Better

Vítejte v BIO ráji!

V proslulém italském „podpatku“, v kraji prostoupeném olivovými sady a vinicemi a dosud nezkaženém masovým turismem se od roku 1989 rodí přírodní kosmetika plná blahodárných výtažků z čerstvě sklizené aloe vera, pšeničných klíčků, vinné révy a lokálních bylin. Vítejte v BIO ráji jménem Naturalis Better!

Bio kosmetika z čerstvě sklizených bio ingrediencí

Italská bio značka Naturalis Better se zcela vymyká běžné konkurenci. Kráčí vlastní cestou a je ve všech ohledech maximálně soběstačná. Většinu používaných surovin si sami pěstují na vlastní ekologické farmě obklopující unikátní bio hotelový a lázeňský resort Naturalis Better. Klade důraz na to, aby všechny používané rostlinné složky kosmetiky byly v co nejvyšší BIO kvalitě (98,8 – 100 % rostlinných složek).

Veškeré fáze pěstování i výroby probíhají na jednom místě v italském Martanu výhradně v režii značky Naturalis Better. Pečlivost i důslednost si žádá svou cenu, proto je doba vývoje každého výrobku od nápadu po uvedení na trh velmi dlouhá. Odměnou za čekání je však bezkonkurenční kvalita a účinnost. Celý proces výroby je navíc certifikován ECOgruppo Italy a všechny výrobky jsou klinicky testované. Chcete-li zjistit více, podívejte se na https://www.youtube.com/watch?v=IYQ9rPljzig

Firma je velmi specifická i svým přístupem k podnikání – veškeré produkty, které od ní odebíráme, vyrábí v limitovaných šaržích přímo pro biOrganica na míru z čerstvě sklizených surovin z místní ekofarmy. Do rukou se vám díky tomu dostávají čerstvé originály.

Nahlédněte za oponu produkce od semínka po kosmetický poklad

Duchovním otcem, zakladatelem a majitelem společnosti Naturalis je Domenico Scordari – muž, pro něhož je práce vášní i posláním, a který se oboru s láskou věnuje téměř třicet let.

Již během nelehkých začátků měl Domenico jasnou vizi: kontrolovat celý průběh výroby a nést tak naprostou osobní odpovědnost za to, co zákazníkům nabízí. Základem jeho úspěchu především vlastní organické zemědělství, z něhož pocházejí ingredience používané při výrobě.

Zaměstanci dbají na to, aby listy aloe vera, olivy, vinné hrozny, citrony, pomeranče, pšenice a bylinky (rozmarýn, levandule, myrta, tymián a máta) putovaly do firemních laboratoří ve zcela prvotřídní kvalitě. Domenico si navíc zakládá na pěstování všech plodin tradičním způsobem – zachovává tak mimo jiné dávné tradice, tolik typické pro oblast Salento. K tomu patří i dokonalé zpracování aloe vera, kdy se speciální technikou obnaží listy silných listů aloe vera. Do bio kosmetiky Naturalis Better se tak používá čirá blahodárná dužina doslova nabitá hojivými a omlazujícími látkami.

Harmonické propojení tradic a inovací

Základním mottem celé společnosti je: „Pure food for your skin“, neboli „čistá potrava pro vaši pokožku“. Domenico totiž věří, že stejně jako získáváme přínosy z kvalitní, vyvážené a ekologicky pěstované stravy, můžeme čerpat benefity také z rostlin a bylin obsažených v přírodní kosmetice. Sází proto na maximálně šetrné, staletími prověřené postupy, ke kterým patří mimo jiné macerování bylin v olivovém oleji.

Cenné extrakty získané prostřednictvím starobylé techniky jsou následně předány do rukou zkušených odborníků a zpracovány pomocí nejmodernějšího vybavení. Výsledkem jsou voňavé krémy, vlasová a sprchová kosmetika i deodorant, které jsou mimořádné nejen svojí čistotou, ale také účinností, a to díky vitální síle čerstvé aloe vera, blahodárných bylin a za studena lisovaných olejů.

 

 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek