Proč je bio účinnější

RESPEKTUJE PŘIROZENOST pokožky a ta z ní saje vše potřebné!

Je všeobecně známo, že většina kosmetiky na trhu je vyráběna ze syntetických látek, většinou z ropných derivátů. Tyto látky tělu nepřirozené, řada z nich se chová jako tzv. hormonální disruptor, je podezřelá z karcinogenity, může působit alergie či poškozovat vnitřní orgány. 

Osobně jsme se přesvědčily, že daleko lépe než jakákoli syntetická kosmetika fungují poctivé značky, ručně vyráběné z čisté přírody. Z ingrediencí vypěstovaných v ekologickém zemědělství bez použití syntetických postřiků. Čím vyšší obsah bio složek, tím rychlejší a viditelnější účinek. Důvod je jednoduchý. Jen kosmetika, která respektuje přirozenost lidské pokožky a umí s ní tímto způsobem pracovat, zklidňovat ji, regenerovat poškozené buňky, vyživovat ji, dodá pleti vše, co potřebuje a pleť to žíznivě přijímá. Funkční pleť se promění a rozkvete do krásy.

Co je ale vlastně přírodní kosmetika? Co je bio? Jak se vyznat v certifikátech? Jak poznáte, že nekupujete zajíce v pytli? Těšte se na 10 jedů v kosmetice v tabulce do peněženky sestavené Prof. RNDr. Jiřím Patočkou, autorem knih Doba jedová. Chytáme pro vás řadu zajímavých témat:-) JIŽ BRZY!

       

 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek