První pomoc pro zašedlou pleť!

První pomoc pro zašedlou pleť! - Biorganica    Unavená, povolená a zašedlá pokožka není v tomto ročním období žádnou vzácností. Intenzivně vyživující, pečující pleťová maska z bio kakaového prášku nabízí skvělou vzpruhu a kromě jiného podpoří celkovou pohodu těla i mysli...

Máte pocit, že se vaše nálada i pleť uchýlily do zóny šedi? V takových případech doporučuje certifikovaná terapeutka Inlight Šárka Stará (www.staraterapie.cz) kombinovat vnější hýčkání s vnitřní péčí. „Při stavu vyčerpání vám nejvíce prospěje dvacet minut ve vaně s čokoládovou maskou na obličeji a šálkem lahodného raw kakaa. Tento jednoduchý rituál nádherně rozproudí stagnující energii a podpoří libido."

Podlehněte čokoládovo–pomerančovému opojení!
Čokoládová maska s nádhernou vánoční vůní byla vytvořena s cílem zajistit pleti láskyplnou péči. Díky speciální receptuře neodstraňuje ochrannou vrstvu pokožky a nezpůsobuje tak nadměrnou tvorbu kožního mazu a podráždění pleti. Obsahuje mimo jiné výtažek z pomeranče bojující proti ochablosti kožního vaziva a prášek ze stromu baobab napomáhající obnově pokožky.

cystická fibroza, žena s miminkem, inhalace, nemocnice
 
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek