Tajemství dokonale plných a hebkých rtů

Tajemství dokonale plných a hebkých rtů - Biorganica    Nemáte rádi konzistenci klasických balzámů na rty, nebo se potýkáte s problémy, s nimiž si běžné výrobky jen tak neporadí? Pak vás jistě potěší novinka z dílny britské značky Inlight. Ultra lehké Bio sérum na rty je plné vzácných olejů a bioaktivních látek, které si hravě poradí s nejrůznějšími obtížemi.

Mnoho žen i mužů trápí velmi citlivé rty náchylné k podráždění – tato křehká část našeho těla totiž není vybavena vlastními mazovými žlázami ani ochrannou keratinovou vrstvou, která by pomáhala předcházet nepříjemnému vysušování. I z toho důvodu potřebují rty k udržení přirozené hydratace, krásy a plnosti pravidelnou a cílenou péči. Používání běžných balzámů a pomád však problémy obvykle neřeší, v případě některých výrobků je může dokonce zhoršit. Laboratorní testy totiž ukázaly, že se v mnoha produktech konvenčních značek nacházejí  potenciálně rizikové složky minerálních olejů. Výjimkou bohužel nebyl ani segment dětských výrobků. Více si můžete přečíst ZDE. 

Ochrana v letních i zimních měsících
Ve snaze potěšit všechny majitele přecitlivělých rtů představila značka Inlight 100% bio sérum na rty obohacené mimo jiné o výtažky z baobabu, rakytníku a oleje z růže vinné. Dlouho vyvíjená receptura zcela na bázi oleje rty hydratuje, dodává jim objem a oddaluje projevy stárnutí. V čele pečlivě sestavených ingrediencí nechybí ricinový, sezamový, olivový a jojobový olej. Tato výjimečná kombinace zanechává na pokožce ochrannou vrstvu, která se snadno a rychle vstřebává a chrání rty před vysušováním, což oceníte zejména v letních a zimních měsících.

Proč se velmi záhy stalo bestsellerem?
Inovativní a ultra lehké Bio sérum na rty je dále obohacené také o výtažky z baobabu, rakytníku a oleje z růže vinné. Díky vysoké koncentraci omega 3 a 6 kyselin, vitaminu E a beta karotenu působí na postupnou obnovu buněk a podporuje přirozený objem rtů. A jaké máme na sérum ohlasy? Zatím oceňujete především jeho skvělou chuť, schopnost rychle se vstřebávat a účinně hydratovat namáhanou pokožku. Mnohým z vás ulevilo také od nepříjemností v podobě popraskaných koutků a oparů. 

cystická fibroza, žena s miminkem, inhalace, nemocnice

Ve 100% bio séru na rty nechybí mimo jiné ricinový, slunečnicový, olivový a jojobový olej. FOTO: Terezie Šviderová

 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek