TERAPIE INLIGHT pro hormonální rovnováhu ženy

TERAPIE INLIGHT pro hormonální rovnováhu ženy - Biorganica    Tento pátek přednáší terapeutka INLIGHT, Šárka Stará, o úžasné nové terapii pro krásu a harmonii. Vyvinul lékař, homeopat a odborník v oblasti klinické fytoterapie, MUDr. Mariano Spiezia. Kombinace speciálních masážních technik, akupresurních bodů, vůní a práce s minerály je jen malá ochutnávka. Je to doslova nirvána.

Na Kongresu unie kosmetiček v hotelu Jalta v pátek jsme zařadily přednášku o úžasné nové Terapii Inlight pro hormonální rovnováhu ženy. Sestavil jí opět lékař, chirurg, homeopat a specialista v oblasti klinické fytoterapie MUDr. Mariano Spiezia a jako vše, co vyjde z jeho rukou, je prostě úžasná. Osobně vyškolil naší hlavní terapeutku Šárku Starou, která ji v ČR školí a také bude v pátek  v 15 hodin přednášet. A je se na co těšit. 

Terapie INLIGHT je postavena na celostním přístupu ke kosmetickým a emocionálním problémům spojených s hormonálními výkyvy či odbobím menopauzy. Unikátní účinnost bio kosmetiky INLIGT je zde posílena speciálními technikami masáží za využití akupresurních bodů, prvků aromaterapie, klinické fytoterapie (práce s léčivými bylinami), litoterapie (práce s blahodárnými minerály), relaxačních a dechových technik. Neuvěřitelný zážitek, hluboký relax spojený s úžasnými dotyky, vůněmi a energií. 

Těšíme se na Vás. Na kongresu jsme celý čtvrtek a pátek. Pokud se chcete za námi podívat, napište nám do zpráv, máme posledních pár vstupenek. 

Kosmetické salony, které pracují s bio kosmetikou Inlight, najdete ZDE.

Hezký den!

 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek