Terapie Inlight

"KRÁSA JE NEJVYŠŠÍM VÝRAZEM DOKONALOSTI V KAŽDÉM Z NÁS A V PŘÍRODĚ SAMÉ"   MUDr. Mariano Spiezia

Pečující kosmetika Inlight je jako jediná v ČR v celé řadě 100% bio,  tedy zcela bez syntetických látek, výlučně ze složek z ekologického zemědělství. Takto živé přírodní složky mají narozdíl od syntetických látek  úžasnou vlastnost otevírat buńky, pronikat kůží, dostat se tam kam mají a udělat až zázračnou práci. Akné, vrásky, růžovka, ekzém, celulitida, pigmentové skvrny, zašedlá pokožka odrážejí vnitřní problém, náš emocionální stav. Příroda umí dokonale detoxikovat pleť, poradit si s problematickou či jinak pokožkou. Kůže je jako největší orgán je propojena přes pojivové tkáně, kardiovaskulární a lymfatický systém, přes nervová zakončení s orgány těla.

K neuvěřitelné syntergii tak dochází, aplikují-li se životadárné lárky z přírody do pokožky tak, že dokonale prostoupí do vašeho těla, a začnou intenzivně působit tam, kde mají. Za využití dokonalé znalosti akupresurních bodů a speciáních technik masáží vám, celé tělo rozproudí síla bylin, umocněná zapojením vlivu čistých minerálů.  Postupné vnímání jednotlivých vůní bylin vyvolává či zklidňuje řadu emocí a navozuje  pocit a stav dokonalé relaxace a čistoty. Terapie Inlight nemá nic společného s nepříjemným mechanickým čištěním pórů, proces detoxikace pleti má dokonale zvládnutý na bázi skutečného a přirozeného fungování těla a proto dosahuje výrazně lepších výsledků. Harmonie těla, mysli i duše vedou k vnitřní spokojenosti a kráse. Terapie Inlight je zároveň mimořádný zážitek. 

Seznam kosmetických salónů, kde Terapii Inlight aplikují vyškolení odbornící najdete zde.

Pro profesionální kosmetické salóny a kosmetičky mám připravené celodenní odborné školení Terapie Inlight, kde na principu "see, feel, try" načerpáte odborné znalosti z oblasti účinností a aplikace čistě bylinných prostředků Inlight, především se naučíte prakticky celý proces aplikace Terapie Inlight, to vše pod odborným vedením naší skvělé odbornice Šárky Staré, kterou osobně vyškolil a připravil MUDr. Mariano Spiezia, autor tohoto kosmetického ošetření a výrobce 100% biokosmetiky Inlight.

V případě zájmu o podrobnější informace ke školení nás prosím kontaktujte na adrese cermakova@biorganica.cz

 

 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek