Workshop s Ing. Vítem Syrovým, autorem bestselleru Tajemství kosmetiky

Workshop s Ing. Vítem Syrovým, autorem bestselleru Tajemství kosmetiky - Biorganica    Naučte se číst etikety krémů, šampónů, deodorantů a líčidel. Většina kosmetiky se tváří jako přírodní, stačí se ale podívat do složení na krabičce a zjistíte, že je převážně vyrobena synteticky z odpadu ropy. Tyto tělu nepřirozené složky nejenže nepřispějí k trvalé kráse, naopak mají mnohdy řadu potenciálních rizik. Přesvědčte se sami a zjistěte na krabičce kosmetiky, co skutečně obsahuje!

Olovo, hliník, těžké kovy, hormonální disruptory podezřelé z působení neplodnosti, rakovinotvorného bujení, poškození pokokožky a vnitřních orgánů. To vše jsou složky běžně se vyskytující v kosmetice. Zatímco na krabičce láká krásná květina nebo dokonce označení "přírodní" či "bio", ve složení se pod miniaturními  cizojazyčnými názvy a zkratkami ukrývají mnohdy právě tyto syntetické "lahůdky". Jak se v tom vyznat? 

To můžete zjistit na osobním setkání s Ing. Vítem Syrovým, chemikem a předním odborníkem. Dozvíte se proč a jak "číst" INCI, jak poznáte, která látka je přírodní, která syntetická, zda pokožce prospívá nebo naopak škodí. Velkou pomocí je databáze více než 2100 kosmetických ingrediencí v knize Tajemství kosmetiky, kde jsou jednotlivé složky kosmetiky oznámkované od 1 do 5 ve škole.  Sami  můžete vystavit vysvědčení krémům a šampónům. Prostor bude na osobní dotazy, knihu si budete moc zakoupit i nechat podepsat. 

Osobní setkání s Ing. Vítem Syrovým se uskuteční v krásných prostorách nově otevřeného concept storu Czech Labels & Friends v zaměřeného na udržitelnou módu, přírodní kosmetiku a ekologickými doplňky. Tato krásná akce je ZDARMA, kapacita je však omezena pouze na 20 míst. Neváhejte a zarezervujte si místo na emailu: vanickova@biorganica.cz.

Moc se na Vás těšíme!!!

 

 

 

 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek