Přeskočit na obsah

Váš košík je prázdný.

Dopřejte si něco zdravého pro svou pokožku. Jestli si nevíte rady, zavolejte. Rádi vás uslyšíme.

+420 724 102 829
Po - Pá 9:00 - 14:00

Jak vybíráme značky

Pravidelně nás oslovují desítky přírodních značek z celého světa, jen naprosté minimum z nich však splní naše přísné požadavky. Pokud ale v široké nabídce najdeme skutečný poklad, který s námi po všech stránkách souzní, s láskou a nadšením ho představíme českému trhu.

Jedině BIO

Čím déle a hlouběji se oblastí přírodní kosmetiky zabýváme, tím více si uvědomujeme, že nejlepší cesta v péči o člověka i planetu je BIO. I z toho důvodu nejdříve podrobně čteme složení každého výrobku a hledáme ideálně ty, které splňují kritérium 100% bio kvality. Takových značek je na světě zatím naprosté minimum. Máme to štěstí, že ty nejčistší z nich patří právě do našeho portfolia.

Maximální účinnost

Projde-li produkt přísným sítem požadavků na co nejkvalitnější složení, následuje podrobné a praktické testování jeho účinnosti. To probíhá nejprve v rámci našeho týmu –v této fázi obvykle odpadne drtivá část značek. Ty, které projdou, posíláme k otestování profesionálním kosmetičkám a kosmetickým salonům. Teprve, pokud panuje většinové nadšení z mimořádných výsledků, postupuje značka dál.

S úctou ke všemu živému

Dobrá značka podle nás nemůže během žádné z fází výroby dopustit jakékoliv utrpení druhých bytostí, což by mělo platit ve všech odvětvích podnikání. Proto je pro nás zcela zásadní, aby produkty našich značek ani jejich dílčí komponenty nebyly testovány na zvířatech a to v žádné z fází výroby.

„Něco“ navíc

Věříme, že za mimořádně kvalitními produkty stojí dobro. Toto dobro pramení nejen z lidí, kteří dělají svou práci s láskou a nadšením, ale také z ekologického pěstování a udržitelné výroby, dobrých myšlenek a vyšších cílů... Všechny tyto aspekty ovlivňují výsledný produkt a jeho energii a podílejí se na jedinečnosti značky, která díky svým výjimečným vlastnostem dokáže měnit mnohé k lepšímu.

Podívejte se, které značkyprošly výběrem

Prohlédnout

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.