Váš košík je prázdný.

Dopřejte si něco zdravého pro svou pokožku. Jestli si nevíte rady, zavolejte. Rádi vás uslyšíme.

+420 724 102 829
Po - Pá 9:00 - 14:00

Agátce

Když jsme od Nadačního fondu Be Charity dostali nabídku podpořit některé z postižených dětí v jejich patronaci, ani minutu jsme neváhali. Mnohem těžší bylo rozhodnutí, kterou z holčiček si vezmeme pod křídla. Nakonec jsme vybrali Agátku – usměvavou blondýnku na vozíčku, která navzdory maminčinu zcela bezproblémovému těhotenství krátce po narození nedýchala.

Nedostatek kyslíku poškodil činnost motorického centra v mozku a jedenáctiletá Ája, jak jí maminka láskyplně říká, si z komplikovaného vstupu na svět odnesla svalovou atrofii výrazně omezující pohyblivost končetin i schopnost plynulého vyjadřování. Díky vnitřní síle malé Agátky i její maminky, které se nedaly odradit prognózami lékařů, dnes Ája normálně „chodí“ do školy a navzdory mnoha fyzickým omezením se učí maximální samostatnosti. Potřebuje k tomu každodenní cvičení, pravidelné rehabilitace a spoustu dalších aktivit, které jsou pro rodinu velmi finančně nákladné. Právě z toho důvodu jsme se ve spolupráci s malou rodinnou firmou Amansoycandles rozhodli pustit do výroby charitativních svíček. Výtěžek z jejich prodeje putuje na konto rodiny malé Agátky a pomáhá jí postavit se zpátky na nohy! Celý Agátčin příběh si můžete přečíst ZDE.

Číst víceSkrýt

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží.

| 1|

Přihlaste se k odběru novinek ze světa bio pokladů

Získáte exkluzivní přístup k zajímavým informacím o bio produktech a jejich mimořádných účincích. Dozvíte se také o akcích a dárečcích, které pro vás chystáme.

– Andrea