Váš košík je prázdný.

Dopřejte si něco zdravého pro svou pokožku. Jestli si nevíte rady, zavolejte. Rádi vás uslyšíme.

+420 724 102 829
Po - Pá 9:00 - 14:00

Pánbach: Objevte výhody revolučního ekologického úklidu!

Pánbach: Objevte výhody revolučního ekologického úklidu!

Jsou dílem malé rodinné firmy na Slovensku a svět ohromily jedinečnou formulí, která na sebe váže nečistoty a poradí si i se silným dlouhodobým znečištěním, bakteriemi i viry! Jejich 100% přírodní a biologicky odbouratelné složení nijak nezatěžuje životní prostředí, nepoškozuje zdraví a je maximálně šetrné k pokožce. Vítejte ve světě revolučních čisticích prostředků od slovenské firmy Pánbach, která vám ukáže, že ekologický úklid může být hračkou.

 

ČÍM SI NÁS PÁNBACH ZÍSKAL?


V první řadě vysokou účinností s naprosto minimální ekologickou stopou a také nevšedním názvem odkazujícím na německého hudebního skladatele Johanna Sebastiana Bacha. Na Slovensku měli zkrátka za to, že úklid může být místo otravné řehole libozvučnou symfonií plnou osvěžujících a povzbuzujících tónů a vůní, které zútulní celou domácnost. K dalším mimořádným plusům patří maximálně udržitelná výroba, během níž vzniká jediný odpad v podobě vody. Ta se však navrací neznečištěná zpět do ekosystému, k žádným zbytečným škodám tak nedochází. Všechny výrobky Pánbach jsou netěkavé, proto zbytečně nedráždí sliznice na rozdíl od mnoha agresivních čističů na bázi chlóru a jiných sloučenin. Co nás kromě vysoké efektivity těší nejvíce? Produkty jsou do jednoho biologicky odbouratelné, což znamená, že se v průběhu jednoho měsíce v přírodě rozloží, aniž by po sobě zanechaly jakékoliv zbytky. Díky tomu můžete použitou vodu po mytí podlah či nádobí bez obav využít například na zalévání zahrady či pokojových rostlin. Výrobky jsou tak bezpečné, že jejich používání nevyžaduje žádné speciální ochranné prostředky.

 

Produkty jsou plně biologicky odbouratelné – v průběhu jednoho měsíce se v přírodě rozloží, aniž by po sobě zanechaly jakékoliv zbytky. Díky tomu můžete použitou vodu po mytí podlah či nádobí bez obav využít například na zalévání zahrady či pokojových rostlin.  

SKVĚLÝ POMĚR MEZI CENOU A VÝKONEM

Zní to všechno až příliš dobře a vy si kladete otázku, zda je něco takového vůbec možné? Z vlastní zkušenosti můžeme říct, že je. Za vším stojí unikátní patentovaná technologie, jejímž základem je takzvaný „spirit“ – nebo-li směs molekul se specifickým elektromagnetickým nábojem, která na sebe váže nečistoty. Směs 100% přírodních složek díky tomu obsahuje až 25 % aktivních intenzivně čisticích látek, a ty si poradí i se silným, dlouhodobým znečištěním, bakteriemi a viry. Maximální účinnost výrobků Pánbach vědecky prokázal a doložil Ústav molekulární biologie Slovenské akademie věd. Jedinečný patentovaný princip čištění je výjimečný i tím, že funguje zcela bez pěny, účinný je také ve studené vodě a díky vysoké koncentraci aktivních látek ho stačí velmi malé množství. Jen pro srovnání – u produktů Pánbach potřebujete k úklidu či mytí nádobí zhruba poloviční dávku než u většiny konkurenčních výrobků. Skvělý poměr mezi cenou a výkonem je tak pomyslnou tečkou za mnoha dalšími benefity revolučního ekologického úklidu.

 

Kvalita ekologického praní se odvíjí od tvrdosti vody.


HLAVNÍ VÝHODY PÁNBACH V BODECH:

 

1. DOKONALE ČISTÁ DOMÁCNOST – odstraňuje až 99 % bakterií a virů
2. RESPEKT K PLANETĚ – 100% přírodní složení & 100% biologická rozložitelnost – vodu lze dále využít například k zalévání květin, stromů či zahrady
3. EFEKTIVNÍ A BEZPEČNÉ SLOŽENÍ – vysoká koncentrace aktivně čisticích látek (až 25 %) jde ruku v ruce s bezpečným složením – Pánbach nedráždí sliznice a lze ho bez obav používat v domácnostech s miminky či zvířecími mazlíčky
4. K ÚKLIDU STAČÍ STUDENÁ VODA – poradí se silným a dlouhodobým znečištěním a to i ve studené vodě
5. ŠETŘÍ VAŠI PENĚŽENKU – díky vysoké koncentraci účinných látek budete potřebovat opravdu velmi malé množství produktu

TEXT: BIORGANICA
FOTO: MARTIN GOGA A ARCHIV ZNAČKY PÁNBACH

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli

Příspěvek byl publikován 20. 07. 2022 / Rubriky: Eko téma

Magazine image

Stáhněte si poslední vydání magazínu biOrganica

biOrganica v médiích