Váš košík je prázdný.

Dopřejte si něco zdravého pro svou pokožku. Jestli si nevíte rady, zavolejte. Rádi vás uslyšíme.

+420 724 102 829
Po - Pá 9:00 - 14:00

ČAS PRO HVĚZDY - rozhovor s Aňou Geislerovou

Bio kosmetiku Inlight doporučila Aně Geislerová herečka Martha Issová.

Spolupráce s Ańou Geislerovou vznikla neformálně a velmi přátelsky. Mohou za to samotné produkty INLIGHT, ZUII a herečka Martha Issová. Ta měla vzorečky Inlight na vyzkoušení, hned si je pro jejich okamžitou účinnost, vůní i složení získaly. O svoji novou zkušenost a nadšení se Martha Issová podělila s s kamarádkou Ańou Geislerovou. O tom jsme neměly ani tušení. 

Umíte si  představit naše překvapení, když se na setkání s novinářkami předních českých médií  ve dveřích objevila Aňa, a zajímala se o jednotlivé produkty Inlight. Moc rády jsme jí vše ukázaly a nechaly vyzkoušet.  Na místě líčila novinářky naše skvělá vizážistka Dáša Kršková, která Aně nabídla, ať si zkusí i květinovou ZUII. Tehndy se kvůli dermatitidě Aňa obávala, nakonec se ale květinami ZUII nalíčit nechala. Make up a pudr Zuii obsahuje výtažky aloe vera, heřmánku, růží a dalších holivých bylinek, pleť Ani na něj krásně zareagovala a ještě ten samý den se začala dávat dohromady. ZUII si tak Aňu získala, začala jí používat v osobním životě, při natáčení seriálu HBO Až po uši 2 i na různé slavnostní příležitosti. Tentokrát to byla Aňa, která doporučila ZUII kamarádce Martě. 

Dnes obě herčky Ańa Geislerová i Marta Issová používají pravidelně bio kosmetiku INLIGHT, ZUII i další značky. Ańa na posledním setkání s novinářkami dokonce zmínila, že dospěla tak daleko, že všechny ostatní kosmetické výrobky rozdala či vyházela a dnes si užívá celostní péče právě kosmetiky Inlight. Chcete-li se podívat, jaké výrobky má Ańa Geislerová úplně nejraději, najdete je v jejích oblíbencích zde. Níže si pak můžete přečíst exkluzivní rozhovor přímo s Ańou.

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli

Příspěvek byl publikován 20. 06. 2017 / Rubriky: Média

Magazine image

Stáhněte si poslední vydání magazínu biOrganica

biOrganica v médiích