Váš košík je prázdný.

Dopřejte si něco zdravého pro svou pokožku. Jestli si nevíte rady, zavolejte. Rádi vás uslyšíme.

+420 724 102 829
Po - Pá 9:00 - 14:00

Udržitelně & rychle & s láskou

Udržitelně & rychle & s láskou

Milujeme Inlight, ZUII i další skvělé značky našeho sortimentu a záleží nám na tom, aby se k zákazníkům dostaly včas, v pořádku a současně s minimálním dopadem na životní prostředí. A tak jsme ve spolupráci s lokální firmou Frusack zavedli v Praze a bezprostředním okolí novou revoluční službu. Díky ní budete mít vybrané bio poklady doma ještě dnes a navíc zabalené v kompostovatelném Frusack sáčku, který vám může sloužit mnoho dalších let.

ROZVOZ JEN V EKOLOGICKÉM SÁČKU


Díky nové službě osobní rozvážky nebudeme generovat velké množství obalového materiálu v podobě krabic a výplní končících v odpadu.

Vaše objednávka přijde v Frusack sáčcích vyrobených z kukuřičného škrobu. Posléze je lze opakovaně využít při nákupech, cestování, v domácnosti, na svačinu nebo při praní jemného prádla. Tím můžete i vy snížit množství používaných jednorázových plastů. Vysloužilý Frusack patří do BIO popelnice (v profi kompostárně se rozloží za 10 dní), lze ho však vhodit i do běžného odpadu.POMÁHÁME V DOBĚ PANDEMIE


Také pomoc druhým patří k trvale udržitelnému životu. Vytvořili jsme službu poskytovanou řidičem, který v důsledku aktuálních opatření přišel o dosavadní obživu. Navíc i vám – našim klientům – chceme v době omezení zajistit komfortní přístup do naší bio pokladnice.

SBĚR OBALŮ INLIGHT


Při přebírání objednávky budete moci řidiči předat dózičky od spotřebovaných balzámů Inlight, které budou použity k výrobě ekologických svíček pro charitativní účely. Vy za to obdržíte bonusové body pro další nákupy v našem e-shopu.RYCHLE AŽ K VAŠIM DVEŘÍM


Objednávka uhrazená do 14. hodin (platba je možná pouze on-line platební kartou) bude zařazena na rozvoz tentýž den. Na pozdější objednávky se můžete těšit následující pracovní den.

Zboží můžeme doručit k vám domů, do práce nebo tímto způsobem poslat někomu dárek. Rozvoz bude probíhat mezi 13. až 16. hodinou nebo pak mezi 17. a 20. hodinou, o přesném čase budete informováni prostřednictvím telefonu či SMS.

Osobní rozvoz poskytujeme na území Prahy a postupně zapojíme její bezprostřední okolí. Dostupnost si vždy budete moci ověřit podle PSČ místa dodání.

Služba včetně znovu použitelného sáčku Frusack stojí 229 Kč, při objednávce nad 3 000 Kč pouhých 99 Kč.

PEČUJEME O VÁS S LÁSKOU


Snažíme se poskytnout vám maximální péči. Osobní rozvoz nám umožní také lépe řešit vaše specifické požadavky, získávat případné zpětné vazby a třeba vás i mile překvapit.

Zkrátka a dobře – cílem naší nové služby je vaše maximální spokojenost a ekologický přesah. Jsme hrdí na to, že ve spolupráci s českým výrobcem ekologických multifunkčních obalů Frusack, jehož přístupu si nesmírně vážíme, přicházíme s inovativním projektem. Těší nás, že tímto způsobem můžeme šířit jejich úžasné a přírodě prospívající výrobky.

V případě otázek ohledně termínu doručení nebo speciálních přání jsme k dispozici na telefonu 605 783 238.

TEXT: BIORGANICA
FOTO: MARTIN GOGA

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli

Příspěvek byl publikován 01. 10. 2020 / Rubriky: Eko téma

Magazine image

Stáhněte si poslední vydání magazínu biOrganica

biOrganica v médiích