Váš košík je prázdný.

Dopřejte si něco zdravého pro svou pokožku. Jestli si nevíte rady, zavolejte. Rádi vás uslyšíme.

+420 724 102 829
Po - Pá 9:00 - 14:00

Green Beauty Market: Zdravá krása má zelenou!

Green Beauty Market: Zdravá krása má zelenou!

V rámci stále oblíbenějšího festivalu zdravé krásy vás čeká seznámení s více než stovkou nejčistších kosmetických značek z celého světa. Na největším pop-up marketu s čistě přírodní, veganskou a ekologickou péčí nemůžeme za žádných okolností chybět ani my! Letos se na vás budeme těšit na třech místech: 12. 10. v Brně, 19. 10. v Ostravě a 9. 11. v Praze.

Přijďte si prohlédnout ty nejčistší značky na trhu a potěšte všechny smysly v nádherných designových prostorách. Pražský Green Beauty Market se jako tradičně koná v koupelnovém showroomu Prague Gallery Laufen, kde se kromě luxusních zahraničních značek představí také čeští a slovenští výrobci. V Ostravě vás vystavovatelé přivítají v industriálním prostoru Showroomu Elements. Letošní novinka se týká jihomoravského kraje – festival zdravé krásy se bude konat přímo v centru Brna v prostoru brněnské Tržnice na Zelném trhu. „Poptávka po přírodní kosmetice a ekologické drogerii neustále roste, i z toho důvodu jsme náš festival mohli rozšířit již do tří českých měst,“ konstatuje zakladatelka Green Beauty Marketu Andrea M. Vémolová a dodává „Klíčový pro nás není jen růst, ale především zachování dobrého jména celé akce. I z toho důvodu složení veškerých produktů, které se objeví na jednotlivých pop-upech, pečlivě kontrolujeme. Návštěvníci si tak mohou být jistí, že vystavovaný sortiment neobsahuje žádné potenciálně rizikové látky.“

Líčení v duchu #nostesvojItvar
Na váš maximální komfort nemyslí pouze pořadatelé GBM, ale také my v biOrganica. I z toho důvodu jsme letos v rámci pražského Green Beauty Marketu zvolili prostornější koupelnu New Classic, kde si budete moci všechny naše produkty v klidu prohlédnout, přivonět si k nim a na vlastní kůži je vyzkoušet. Věnovat se vám budou také profesionální vizážisté a vy si tak budete moci užít líčení květinovou kosmetikou v duchu #nostesvojitvar. „Cílem tohoto projektu je motivovat ženy k tomu, aby se navrátily ke své přirozenosti a zbytečně nemaskovaly a nepřepisovaly rysy svého obličeje. Skvělý make-up totiž může být velmi jednoduchý a často vám k němu stačí jen několik základních produktů. V naší Green Beauty Market koupelně vám rádi ukážeme, jak zvládnout líčení během několika málo minut,“ slibuje vizážista Martin Goga. V rámci Green Beauty Marketu můžete v naší koupelně otestovat to nejčistší ze světa bio kosmetiky. K vyzkoušení bude také několik letošních novinek v sortimentu včetně aktuálního bestselleru značky Inlight v podobě séra na popraskané rty. Prohlédnout si můžete také cenami ověnčené menstruační kalíšky a jejich příslušenství od mladé dánské značky OrganiCup. Chybět nebude ani nová Home Spa řada od značky Naturalis. Více o akci na: greenbeautymarket.cz Těšíme se na vás!

cystická fibroza, žena s miminkem, inhalace, nemocnice

V rámci Green Beauty Marketu se můžete v naší koupelně seznámit s tím nejčistším ze světa bio kosmetiky. Jako vždy vám rádi poradíme s použitím jednotlivých produktů i s tím, jak je vhodně kombinovat. K vyzkoušení bude plno úžasných novinek a těšit se můžete mimo jiné na dárky k nákupu! Pro více informací sledujte náš instagram.

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli

Příspěvek byl publikován 01. 10. 2019 / Rubriky: Líčení

Magazine image

Stáhněte si poslední vydání magazínu biOrganica

biOrganica v médiích