Váš košík je prázdný.

Dopřejte si něco zdravého pro svou pokožku. Jestli si nevíte rady, zavolejte. Rádi vás uslyšíme.

+420 724 102 829
Po - Pá 9:00 - 14:00

Green Beauty: To nejlepší na poli čisté krásy

Designovou PRAGUE GALLERY LAUFEN zaplní 9. – 10. listopadu 2018 nejčistší značky přírodní kosmetiky! Přijďte potěšit smysly tím nejlepším, co „clean beauty“ pole nabízí. V krásných designových koupelnách na vás kromě úžasných výrobků čekají také tématické přednášky, workshopy plné bylin a možnost otestovat všechny produkty, které jsou vašemu srdci blízké!

Na nejlepší akci svého druhu samozřejmě nemůžeme chybět. Rády Vám ukážeme všechny oblíbence Ani Geislerové a společně probereme, jakým látkám v kosmetice se raději vyhnout a které přírodní ingredience udělají vaší pleti opravdu dobře. Kromě našich bio pokladů vás potěšíme také líčením květinami ZUII zdarma. Radost vám jistě udělají i úžasné veletržní akce, dárečky a novinky včetně pěsticí řady se samoopalovacím a liftingovým efektem. Využít můžete také možnosti poradenství s terapeutkami INLIGHT. 

V rámci Green Beauty samozřejmě nemůže chybět tolik očekávané soutěžní klání, kterého se účastní také naše letošní novinky. Ve čtyřech různých kategoriích můžete hlasovat mimo jiné pro úžasný INLIGHT Bio elixír na vlasy, za značku ZUII jsme do Green Beauty Awards vybraly krásně osvěžující Bio hydratační tělový peeling, jedinečnou Bio samoopalovací vodu na obličej s liftingovým efektem a Bio pudrový rozjasňovač Moon, který vaši pleť probudí z podzimní letargie.

Určitě se za námi zastavte, velmi rády poznáváme zajímavé lidi, které čistá krása přitahuje a baví stejně jako nás. Těšíme se na vás i na vaše názory, přání a doporučení! Všechny důležité informace a podrobnosti o Green Beauty Marketu najdete na webu www.greenbeautymarket.cz.

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli

Příspěvek byl publikován 09. 09. 2019 / Rubriky: Líčení

Magazine image

Stáhněte si poslední vydání magazínu biOrganica

biOrganica v médiích