Váš košík je prázdný.

Dopřejte si něco zdravého pro svou pokožku. Jestli si nevíte rady, zavolejte. Rádi vás uslyšíme.

+420 724 102 829
Po - Pá 9:00 - 14:00

INLIGHT na Britské Ambasádě

Nahlédněte s námi do pohádkových prostor Britské Ambasády, kterou 1.6.2017 zaplavily britské kosmetické značky. Pozvání Britské obchodní komory dostala i naše 100% bio kosmetika Inlight. Tuto příležitost jsme si nenechaly ujít. Dech beroucí místo i akce předčily naše očekávání. Na vše z fotografií dohlížela královská rodina, včetně velkého propagátora bio segmentu prince Charlese.

V elegantích šatičkách jsme vyrazily na Malou Stranu do majestátní budovy přímo pod Pražským hradem. Po průchodu bezpečnostní kontrolou jsme prošly přes átrium do prostor velvyslanectví. Překrásné místnosti s vysokými stropy, ze kterých dýchá historie a britský styl, stejně jako okouzlující výhled na celou Prahu nás ohromily. Ještě úchvatnější byla rozlehlá zahrada plná vzrostlých stromů, květů a zeleně, včetně  precizně zastřiženého anglického trávníku.  Genius Loci zde má opravdu velkou sílu.

Pod vlivem této mimořádné energie jsme připravovaly náš biOrganica stánek. Čisté linie nového elegantního designu bio balzámů a olejů Inlight  skvěle ladily s tímto silným místem a sklidily velký úspěch. Mezi vystavovateli byla řada zajímavostí a milých lidí. Bylo cítit, že pro řadu z nich jsou jejich kosmetické značky srdcovou záležitostí. A u těch bylo zpravidla celý den rušno. Z bio kosmetiky nás tu bylo minimum. Oslovila nás jedna mooooc zajímavá vlasová kosmetika, za níž opět stojí velmi charismatická dáma. Složení má slibné, takže teď testujeme. Ohromí-li nás účinky, máte se na co těšit. 

Z řady setkání s českými zástupci obchodů, salónů, lékáren, luxusních parfumérií a jiných projektů máme skvělý pocit. Hned následující den se nám někteří se zájmem o spolupráci ozvali. Naše značky považujeme za velký poklad, a tak k nim také přistupujeme.  Nic nechceme uspěchat. Pro biOrganica family chceme vybrat opravdu fair partnery, kteří naše bio poklady posunou blíže k vám, našim fanouškům a klientům. 

Moc děkujeme Britské obchodní komoře za příležitost se takovéhoto eventu účastnit, nasát atmosféru Anglie uprostřed Prahy, potkat mnoho zajímavých britských výrobců stejně jako českých  zástupců. Děkujeme skvělé péči Britské ambasády a v neposlední řadě pozdravujeme dvě chundelaté britské kočičky, které nám také dělaly vřelou společnost.

 DALŠÍ FOTOGRAFIE:
     

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli

Příspěvek byl publikován 08. 09. 2019 / Rubriky: Líčení

Magazine image

Stáhněte si poslední vydání magazínu biOrganica

biOrganica v médiích