Váš košík je prázdný.

Dopřejte si něco zdravého pro svou pokožku. Jestli si nevíte rady, zavolejte. Rádi vás uslyšíme.

+420 724 102 829
Po - Pá 9:00 - 14:00

Zuii Organic: Líčení, které si pleť užívá

Zuii Organic: Líčení, které si pleť užívá

Australská dekorativní bio kosmetika ZUII Organic dokazuje, že make-up může nejen nádherně vypadat, ale také prospívat pleti. Na rozdíl od konvenční kosmetiky nezanáší póry a nezatěžuje pokožku syntetickými látkami – nepřispívá tak k rozvoji akné, dermatitid, vysušování a podráždění pleti či předčasnému vzniku vrásek. Vaše tvář tak nemusí předstírat, že je krásná, ona krásná je.

V ZÁKULISÍ ZNAČKY ZUII
LÍČENÍ PRO SKUTEČNOU KRÁSU
OBLIČEJ ZAHALENÝ DO PÉČE KVĚTIN
ČISTOTA PODLOŽENÁ MNOHA CERTIFIKÁTY
FUNKČNOST A DOKONALÝ VÝBĚR


V ZÁKULISÍ ZNAČKY ZUII

Na začátku všeho stála touha transformovat kosmetický průmysl. Toto přání se zrodilo v srdci australské zakladatelky Zuii Organic, Rose Beesey, která se v kosmetickém průmyslu aktivně pohybovala od 80. let minulého století a toužila vytvořit dekorativní péči, která by pokožku nejen zkrášlovala, ale zároveň se aktivně starala o její výživu a ochranu. Běžná dekorativní kosmetika je totiž podle Rose plná chemických složek, které mohou zejména při dlouhodobém používání způsobovat potenciální zdravotní rizika. „Mým snem bylo nabídnout zákazníkům řadu přírodních produktů v bio kvalitě, které fungují stejně dobře jako všechno ostatní na trhu, ale díky čistému složení pleť nijak nezatěžují, naopak přispívají k její kráse a zdraví," říká Rose. LÍČENÍ PRO SKUTEČNOU KRÁSU

A to se skutečně stalo. Australská dekorativní bio kosmetika ZUII Organic dokazuje, že make-up může nejen nádherně vypadat, ale také prospívat pleti. Ze široké palety jejích líčidel, barev a odstínů si bez problémů vyberou profesionální vizážisté i nejnáročnější klientky. Vedle dokonalého nalíčení ZUII přináší ještě něco navíc. Na rozdíl od konvenční kosmetiky nezanáší póry a nezatěžuje pokožku syntetickými látkami – nepřispívá tak k rozvoji akné, dermatitid, vysušování a podráždění pleti či předčasnému vzniku vrásek. Díky obsahu hojivých bylin se pokožka rychleji regeneruje, zůstává krásně hydratovaná a funguje tak, jak má. ZUII na obličeji nevytváří efekt umělé masky, naopak s pletí krásně splyne a působí zcela přirozeně. Vaše tvář nemusí předstírat, že je krásná, ona krásná je.

 


OBLIČEJ ZAHALENÝ DO PÉČE KVĚTIN

Bio kosmetika ZUII Organic je vyráběná především z květin, bylin, éterických a rostlinných olejů pocházejících z ekologického zemědělství – více než 95 % použitých složek je v bio kvalitě! Make-upy, rtěnky či oční stíny nádherně voní po růži damašské, která má výrazné omlazující účinky a přispívá k hojení akné, jizviček či skvrn. Poupata jasmínu napomáhají vyrovnávat vlhkost pokožky a udržovat její elasticitu. Léčivý heřmánek propůjčuje dekorativní kosmetice ZUII zklidňující, hojivé a protizánětlivé účinky. Výjimečná kompozice blahodárných bio ingrediencí v čele s ricinovým, jojobovým a slunečnicovým olejem s pokožkou dokonale souzní, chrání ji a brání jejímu předčasnému stárnutí.

 


ČISTOTA PODLOŽENÁ MNOHA CERTIFIKÁTY

Konvenční kosmetika běžně obsahuje odpadní látky ropy, silikony, PEGy, parabeny, těžké kovy a jiné složky podezřelé z řady rizik pro lidské zdraví i pro životní prostředí. Kromě potenciální toxicity, karcinogenity a narušování hormonální aktivity jsou tyto látky pro lidské tělo nepřirozené a mohou být příčinou mnoha kožních problémů. Pleti nesvědčí ani častější zanášení přírodními minerály, které ji vysušují a mohou způsobovat akné i další kožní obtíže. ZUII Organic je primárně vyrobená z rostlinných olejů a bylinek a přírodní minerály obsahuje pouze v neškodném minimálním množství.

 


FUNKČNOST A DOKONALÝ VÝBĚR

Pestrá škála produktů, barev, odstínů, různá míra konzistence i krytí... V oblasti dekorativní kosmetiky má ZUII Organic jednu z nejširších nabídek. S produkty pracuje řada profesionálních vizážistů. Laťku přírodního líčení zvýšila především LUX řada s výrobky plnými anti-age ingrediencí s nádherným efektem a dlouhou výdrží. V portfoliu australské značky nechybí ani produkty na samoopalování s unikátním složením, díky němuž si můžete dopřát bronzové opálení 365 dní v roce.

A na závěr si užijte krátký pohled do zákulisí.

ZUII ORGANIC, BUĎTE SAMY SEBOU.

#nostesvojitvar

TEXT: BIORGANICA
FOTO: MARTIN GOGA

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli

Příspěvek byl publikován 31. 01. 2022 / Rubriky: LíčeníPéče o pleť

Magazine image

Stáhněte si poslední vydání magazínu biOrganica

biOrganica v médiích