Váš košík je prázdný.

Dopřejte si něco zdravého pro svou pokožku. Jestli si nevíte rady, zavolejte. Rádi vás uslyšíme.

+420 724 102 829
Po - Pá 9:00 - 14:00

Sol de Ibiza - klenot ze Středomoří

Sol de Ibiza - klenot ze Středomoří

Sluníčko nám otevírá svou náruč a my si po zimní odmlce znovu začínáme užívat jeho hřejivé objetí. Jak ale dobře víme, vedle příjemného tepla, vitaminu D a dobré nálady nás slunce umí i potrápit. Je proto ten pravý čas připravit si účinnou UV ochranu, která udrží pokožku v bezpečí, a to v naprostém souladu s naším organismem i životním prostředím. 

Pokožka je bránou mezi naším tělem a slunečními paprsky, které jsou zdrojem života na Zemi i pocitu štěstí, zároveň však mají velkou sílu, která může naše tělo ohrozit. Je proto důležité tuto bránu bedlivě chránit s respektem k oběma světům - tomu uvnitř i okolo nás. Značka Sol de Ibiza nabízí 100% přírodní a mimořádně účinnou ochranu proti UVA i UVB záření, kterou ocení všichni, kteří si chtějí pobyt na sluníčku užít vědomě, bez obav o svou pokožku i celý organismus a s čistým svědomím vůči životnímu prostředí.


SÍLA PŘÍRODY, KTERÁ CHRÁNÍ I PEČUJE


Oproti konvenčním opalovacím krémům tvoří produkty Sol de Ibiza
ryze přírodní ingredience s vysokým obsahem bio složek. Neobsahují syntetické filtry, parabeny, parfémy ani nanočástice, které mohou působit jako hormonální disruptory a představovat tak zdravotní rizika pro naše tělo a zatěžovat přírodu toxiny. Další výjimečnou vlastností je jejich pečující složení. Díky vysokému obsahu rostlinných olejů, bylinných výtažků a oxidu zinečnatému bez nanočástic mají opalovací krémy Sol de Ibiza vysoce antimikrobiální a zklidňující účinky, snižují zarudnutí, záněty a obnovují přirozenou rovnováhu pokožky. Zároveň ji vyživují a chrání před vysušením i předčasnými známkami stárnutí.

Účinnou UVA i UVB ochranu v Sol de Ibiza zaručuje právě oxid zinečnaný bez nanočástic - minerální přírodní filtr, který na rozdíl od těch syntetických sluneční paprsky nepohlcuje, ale přirozeně je odráží a nedovolí jim průnik do těla. Zároveň díky němu působí produkty ihned po nanesení a jsou voděodolné, účinně tak chrání před UV zářením i při pobytu ve vodě či během sportovních aktivit.

Opalovací krémy Sol de Ibiza udrží pokožku v bezpečí před UVA i UVB zářením. Zatímco UVA záření proniká hlouběji do kůže a způsobuje její předčasné stárnutí, UVB záření ovlivňuje svrchní vrstvy kůže, kterou může spálit. UVA i UVB záření pak mohou přispívat k závažnějším kožním onemocnění včetně karcinomu.


VŽDY A VŠUDE, PRO CELOU RODINU


Ať už máte jakékoliv plány, Sol de Ibiza vás nezradí. Praktická balení i varianty ochranných faktorů (SPF 15, 30, 50) zajistí, že se produkty této značky stanou esenciální součástí vašeho zavazadla na letní i zimní dovolenou, na výlety, sport i do města. Jejich jedinečné složení navíc umožňuje aplikaci již
od 8 měsíců věku. Opalovací krémy Sol de Ibiza se rychle vstřebávají do pokožky a nezanechávají na ní mastný film. Bez obav je proto lze použít také pod make-up.

S MAXIMÁLNÍ ÚCTOU K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ


Značka Sol de Ibiza ctí filozofii, že ochrana kůže před sluncem by neměla být na úkor životního prostředí. Všechny produkty jsou proto veganské, nejsou testované na zvířatech a jejich mimořádně čisté složení nezatěžuje mořský ekosystém. Díky tomu s nimi můžete cestovat do jakékoliv destinace včetně těch, kde jsou syntetické opalovací krémy již zakázány. Důležitou roli hrají samozřejmě také obaly, které jsou naprosto bezplastové a zero-waste.

 


KLENOTY ZE STŘEDOMOŘÍ


Sol de Ibiza je italsko-španělská značka, j
ejímž spoluzakladatelem je milovník Středozemního moře a plavání v otevřených vodách Alessandro Mancini. Ten se díky své vášni přestěhoval na Ibizu a rozhodl se vytvořit opalovací krém, který efektivně chrání pokožku před slunečním zářením, nezatěžuje organismus a zároveň neznečišťuje oceán, a to jak z hlediska složení, tak i obalů.

Kompletní přehled produktů s podrobnými informacemi najdete ZDE.

 

AUTOR: MICHAELA PALÁNOVÁ
FOTO: SOL DE IBIZA A CANVA

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli

Příspěvek byl publikován 04. 04. 2024 / Rubriky: Nejčistší opalování

Magazine image

Stáhněte si poslední vydání magazínu biOrganica

biOrganica v médiích