Váš košík je prázdný.

Dopřejte si něco zdravého pro svou pokožku. Jestli si nevíte rady, zavolejte. Rádi vás uslyšíme.

+420 724 102 829
Po - Pá 9:00 - 14:00

Chcete znát svůj astrotyp?

Chcete znát svůj astrotyp?

Nenechte se mýlit podobností slov, astrotyp nemá s tradiční astrologií nic společného. Je souhrnem dávných čínských poznatků a pomůže vám lépe pochopit vlastní potenciál.

S tradičním čínským učením astrotypu se budete moci již brzy seznámit v showroomu biOrganica. O nauce HAM YU spojující poznatky čínské kosmologie i medicíny s Feng shui vám bude přednášet Olga Pfaurová, která vám váš astrotyp na místě vypočítá.

Astrotyp nic nepředpovídá, ale vyjadřuje naši potencialitu – výbavu do života, kterou jsme dostali díky vesmírným energiím panujícím v okamžiku našeho zrození. Je to jakási představa, jak by se mohl utvářet náš soukromý i pracovní život, zdraví, zájmy a koníčky, kdybychom na tyto vklady i brzdy kvůli výchově a tlaku společnosti nezapomněli. Odhalí nám naše zjevné i skryté talenty, ale i slabé stránky a zdravotní zátěže.

KÝM VLASTNĚ JSME?

Astrotyp vychází z energie pěti čínských prvků (elementů) – Dřeva, Ohně, Země, Kovu a Vody i všech zvířat čínského zvěrokruhu. Potenciál každého člověka obsahuje čtyři energie zvířat, které spolu s energiemi prvků působí na náš charakter a chování. Energie zvířat vychází z roku, měsíce, dne a hodiny našeho narození.

Poznáním našeho pravého JÁ můžeme lépe pochopit, kým vlastně jsme. Díky tomu lze také dosáhnout většího nadhledu nad vlastním životem i nad chováním ostatních a zároveň se naučit lépe tolerovat přirozenost svou i svých blízkých.

Astrotyp se může stát cestou k naší pravé podstatě, dovolí nám snáze se přijmout takoví, jací jsme, a lépe pracovat se silnými i slabými stránkami osobnosti než doposud. Pokud dáme vlastní přirozenosti potřebný prostor, změní se i náš život a přinese nám více spokojenosti, úspěchů i zdraví. Díky astrotypu dostaneme návod, jak úspěšně projít všemi životními etapami.

BRÁNA K DĚTSKÉMU SRDCI

Astrotyp je vynikajícím pomocníkem při výchově dětí. Rodič, který zná a respektuje jejich přirozené směřování, nebude nutit hudebně nadaného potomka ke studiu práv a naopak. „Pro mě byl astrotyp mých dětí jako brána k jejich srdci – zjistila jsem, proč jsou takové, proč se chovají tak, jak se chovají, a taky, že mi to nedělají naschvál,“ přiznává lektorka semináře Olga Pfaurová. „Zahodila jsem své představy o tom, jaké by dle mého měly být a také je nesrovnávám. Už chápu svoji dceru, která se neustále ‚čančá‘ před zrcadlem, má ráda vše, co se leskne, a z malých drobností, zejména těch, které se třpytí, dovede skládat krásné ‚poklady‘. Chápu také, že syn u ničeho dlouho nevydrží, že se dovede zapálit pro jednu věc a za chvíli zase pro jinou, je to jeho přirozenost. Přistupuji k nim s větším respektem a s pokorou se je snažím provázet na jejich cestě životem, aby to bylo v souladu s jejich přirozeným nastavením. Klienti často litují, že jejich rodiče neznali jejich astrotyp... Mnohdy se totiž právě v dětském věku nevědomky ‚napáchá‘ nejvíce chyb, které pak člověka doprovázejí až do dospělého věku.“

CO LZE Z ASTROTYPU VYČÍST?

  • činnosti a koníčky, k nimž máme přirozený talent a půjdou nám jakoby samy.
  • profese ladící s naší energií.
  • silné stránky, které bychom měli posilovat a využívat.
  • slabé stránky – díky nim lépe přijmeme sebe i ostatní v jejich přirozenosti.
  • návod, jak se chovat v jednotlivých etapách života (dětství, puberta, dozrávání, dospělost, stárnutí, stáří).
  • mix čtyř zvířat bude určovat naše chování v určitých situacích.
  • potenciální zátěž určitých orgánů i způsob, jak zdraví posílit.
  • přehled, jak si v souladu s vlastní přirozeností lépe nastavit naše okolí – doma, v práci i mezi přáteli.

KDO JE OLGA PFAUROVÁ?

Jemná průvodkyně světem astrotypů a Feng Shui přináší klientům harmonii do jejich srdcí i domovů tak, aby se jim tam lépe a radostněji žilo.

VÍCE NA: OLGAPFAUROVA.CZ

TEXT: BIORGANICA
FOTO: UNSPLASH.COM A PEXELS.COM

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli

Příspěvek byl publikován 18. 10. 2022 / Rubriky: Novinky

Magazine image

Stáhněte si poslední vydání magazínu biOrganica

biOrganica v médiích