Váš košík je prázdný.

Dopřejte si něco zdravého pro svou pokožku. Jestli si nevíte rady, zavolejte. Rádi vás uslyšíme.

+420 724 102 829
Po - Pá 9:00 - 14:00

Vyčnívejte z řady s novinkami od ZUII Organic!

Vyčnívejte z řady s novinkami od ZUII Organic!

Poutavé, odvážné a krásné. Takové jsou nové metalické paletky očních stínů od Zuii Organic. Chcete-li dosáhnout výrazných a zářivých barevných kombinací a zároveň ochránit jemnou pokožku kolem očí, nemůžete zvolit lépe. Aby nebylo dobrých zpráv málo, dva nové barevné přírůstky hlásí také rodina luxusních rtěnek!

Ahoj, Audrey a Grace!
Na první pohled to vypadá na jména dvou nejlepších kamarádek. Ale kdepak. Ve skutečnosti jde o nové odstíny rtěnek, jež jsme v LUX rodině přivítali teprve nedávno. Pokud vyhledáváte dokonalou jemnost, která ovšem nepostrádá důležitý prvek svůdnosti, potěší vás Audrey. Meruňkovo-růžový odstín jsme si zamilovali především pro jeho schopnost ubrat několik let. Audrey prostě omlazuje a sluší takřka každému. Grace je naopak odvážnější a díky svému výraznému fialovo-růžovému odstínu potěší zejména ženy, které se rády trochu vymykají.

Seznamte se...
Certifikované 100% bio a veganské metalické odstíny propůjčí vašim očím nádhernou
záři, aniž by jakkoliv zatěžovaly citlivé oční okolí. Kombinace moderních trendy barev je navržena tak, abyste mohla vytvořit „look“ pro jakoukoliv příležitost. Speciální složení očních stínů vás potěší na dotek příjemnou krémovou texturou, která se dá lehce nanášet a roztírat – k její aplikaci vám bohatě postačí pouze prsty. Kromě očních víček ji lze použít také jako tvářenku nebo „highlighter“ na rozjasnění vybraných partií obličeje.

Co jste možná nevěděli
Oční stíny Zuii Organic jsou vyráběny ručně z nejčistších přírodních ingrediencí tak, aby byly bezpečné a příjemné i pro ty nejcitlivější oči. Kombinace výtažků z růží, heřmánku a jasmínu nádherně zklidní jemnou pokožku očních víček a dodá jí lehce sametový
nádech. Zelený čaj a jojobový olej poskytnou hloubkovou výživu tolik potřebnou pro citlivé oční okolí, jež bývá jako první náchylné ke vzniku jemných linek a vrásek.

 

 

 

 

 

 

 

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli

Příspěvek byl publikován 24. 02. 2020 / Rubriky: Novinky

Magazine image

Stáhněte si poslední vydání magazínu biOrganica

biOrganica v médiích