Váš košík je prázdný.

Dopřejte si něco zdravého pro svou pokožku. Jestli si nevíte rady, zavolejte. Rádi vás uslyšíme.

+420 724 102 829
Po - Pá 9:00 - 14:00

Aňa - dámská jízda za výrobou Inlight

100% bio kosmetika Inlight uchvátila svojí účinností Aňu Geislerovou tak, že balí kufr a tuto středu vyráží na bio farmu do britského Cornwallu. Zde se osobně setká s autorem našeho bio pokladu Mudr. Marienem Spieziou a nahlédne pod pokličku ruční výroby nejčistší bio kosmetiky plné vůní bylin, zlatavých olejů a silné energie přírody.

Na posledním setkání Ani Geislerové s novinářkami jsem vyprávěla, jak jsme před 4 lety vyrazily na bio farmu v britském Cornwallu, kde jsme ve vědecké laboratoři MUDr. Mariana Spiezii viděly, jak se z nádherných voňavých bylin, olejů, bambuckého másla a dalších blahodárných ingrediencí alchymií ručně vyrábí úžasné bio balzámky Inlight. Pochopily jsme, jak je v dnešní době tato značka kosmetiky výjimečná, rozhodly se ji přivést do Čech a založit projekt biOrganica.

"Chtěla bych tam taky vyrazit", překvapila nás Aňa. Jsme ženy činu.  Nápad na dámskou jízdu do nádherné krajiny z filmů Rosamunde Piltcher za voňavou výrobou Inlight nás nadchla a už nepustila. A tak silná sestava Aňa Geislerová, Lucie van Koten a naše Petra balí kufříky a ve středu vyrážejí směr Cornwall. Čeká na ně osobně charismatický autor bio kosmetiky Inlight, lékař, homeopat a bylinkář MUDr. Mariano Spiezia, který je provede výrobou bio balzámků a olejů Inlight formou workshopu. Cestovatelky si tak vyzkouší kouzlo, při kterém vzniká mícháním zlatavých olejů sušených bylin a jejich výtažků ta nejlepší a nejčistší kosmetika na trhu.

Budeme pro vás fotit, natáček proces výroby a vše okolo Inlight. Zároveň využijeme možnost vyzpovídat osobně doktora Mariana Spieziu, který je vyhledávaný odborník právě na otázku péče o pleť a benefity bylin. Odborné otázky pro doktora Mariana Spieziu si připravil také Ing. Vít Syrový, který obdivuje mimořádnou čistotou bio kosmetiky Inlight a její výrobou s prvky původní alchymie. Pokud by i vás něco zajímalo, pošlete nám otázky do komentáře, nebo do zpráv, Lucie je na místě velmi ráda zprostředkuje. Od středy se tedy těšte na novinky a zprávy z cesty za voňavým Inlightem.  I já se těším. Andrea

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli

Příspěvek byl publikován 08. 09. 2019 / Rubriky: Osobnosti

Magazine image

Stáhněte si poslední vydání magazínu biOrganica

biOrganica v médiích