Váš košík je prázdný.

Dopřejte si něco zdravého pro svou pokožku. Jestli si nevíte rady, zavolejte. Rádi vás uslyšíme.

+420 724 102 829
Po - Pá 9:00 - 14:00

Aňa Geislerová tváří biOrganica

Aňa Geislerová tváří biOrganica

"Biokosmetika ZUII a Inlight mi zachránily pleť" říká herečka. Při natáčení je její pleť namáhána častým líčením. V péčí dekorativky ZUII z květin si tak pokožka významně oddechla a pookřála.

Aňa Geislerová tváří projektu biOrganica

„Po létech u filmu jsem dospěla téměř ke katastrofě. Mám citlivou pleť a být na place každý den pod vrstvou líčidel a palbou světel, mi pleť dlouhodobě ničilo. Trpěla pleť i maskéři,“ vysvětluje Aňa Geislerová, proč se rozhodla zkusit čistě přírodní produkty. 

„Naprosto mě zachránila australská květinová kosmetika Zuii. Po prvním líčení se vše doslova uklidnilo, takže její používání se prakticky stalo součástí mojí smlouvy,“ dodává herečka, které výběr kosmetiky chválí i filmoví maskéři. „A stejně jako mi pomohla Zuii při líčení, mou pleť spasila 100% bio kosmetika Inlight. Jejich produkty jsou neuvěřitelně hojivé. Krásně voní přírodou, větrem, květinami a fungují tak, jak jsem opravdu dosud nezažila.“

Charismatická herečka Aňa Geislerová nafotila krásnou kampaň za přirozenou krásu. Na vlastní kůži se přesvědčila o skvělé péči 100% bio kosmetiky Inlight. Překvapila ji také dekoratviní kosmetika ZUII z květin, která dokonale zklidnila její podrážděnou pleť.

Obě značky tak dělají Aně společnost jak doma, tak v práci. Se ZUII líčily herečku profesionální vizážisti při natáční posledního seriálu HBO a ZUII v této zatěžkávací zkoušce skvěle obsatála a míří na další natáčení i do divadel. 

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli

Příspěvek byl publikován 07. 09. 2019 / Rubriky: Osobnosti

Magazine image

Stáhněte si poslední vydání magazínu biOrganica

biOrganica v médiích