Váš košík je prázdný.

Dopřejte si něco zdravého pro svou pokožku. Jestli si nevíte rady, zavolejte. Rádi vás uslyšíme.

+420 724 102 829
Po - Pá 9:00 - 14:00

Kde si můžete osobně vyzkoušet naše bio poklady?

Kde si můžete osobně vyzkoušet naše bio poklady?

Na instagramu jste viděla skvělý reel o Zuii rtěnce, kamarádka vám pořád básní o čisticím balzámu Inlight a v magazínu jste četla o nejčistších opalovacích krémech na českém trhu? „No jo, jenže kde si tu rtěnku můžu vyzkoušet a přivonět si k tomu tolik opěvovanému balzámu?“, ptáte se sama sebe. Pro odpověď nemusíte chodit daleko! Připravili jsme pro vás přehled všech míst, kde si naše bio poklady můžete vyzkoušet na vlastní kůži.

PRVOREPUBLIKOVÝ BIORGANICA SHOWROOM

Jako první se nabízí náš nádherný prvorepublikový showroom na pražské Ořechovce, ve kterém tvořil už samotný Bohumil Kafka. Jeho genius loci vás ohromí hned u vstupu, kde na vás příjemně dýchnou omamné vůně našich bio olejů a balzámů. V našem showroomu naleznete vždy plnou nabídku, aktuální novinky i všechny dostupné odstíny dekorativní kosmetiky. Zároveň se zde po rezervaci můžete nechat opečovat dotekem našich úžasných víl se 100% bio kosmetikou Inlight. Jakmile na vás sáhnou, poznají, co bude pro vás a vaši pokožku nejlepší řešení a vy zároveň odejdete jako znovuzrozená. Stejně tak se můžete nechat nalíčit dekorativní kosmetikou Zuii Organic a vyzkoušet si odstíny, po kterých už chvilku pokukujete nebo u kterých si nejste jistá, zda jsou pro vás vhodné.

Najdete nás na adrese Lomená 484/14, Praha 6, 162 00, každý všední den od 9 do 16 hod. Máme otevřeno i některé soboty, doporučujeme sledovat náš web, kde se vždy dozvíte aktuální otevírací dobu.

PRODEJNY, KOSMETICKÉ SALONY, LÉKÁRNY... 

Mimo náš showroom se můžete s energií a vůní našich produktů osobně seznámit v některém z mnoha krásných obchodů, lékáren, jógových studií či kosmetických salonů. Naše bio poklady nechybí ani v řadě úžasných concept storů. Pro zvýšení vašeho komfortu absolvovala většina prodejců a vizážistek certifikovaná školení od Inlight či Zuii Organic. Načerpali tak know-how výrobců unikátních značek a umí vám poskytnout odborné a efektivní poradenství k jednotlivým produktům i ke konkrétním problémům. Všichni navíc mají jedno společné: dělají svoji práci srdcem.

Všechny naše spolupracující partnery naleznete v uceleném přehledu na našich webových stránkách. Podle svých preferencí a potřeb si můžete si vyfiltrovat, zda hledáte partnerskou prodejnu s vytouženými produkty, kosmetický salon, ve kterém vás opečují od hlavy až k patě, lékárnu blízkou vašemu bydlišti nebo např. vizážistku, která by vás nalíčila na svatbu či jinou důležitou životní událost. Stejně tak si můžete vyfiltrovat, kde přesně seženete vámi vybranou značku nebo který z našich partnerů se nachází přímo ve vašem kraji. Pokud máte zájem o konkrétní produkt, doporučujeme na danou pobočku nejprve zavolat a ujistit se, že ji mají na místě. Seznam všech našich partnerů naleznete zde.

VZOREČKY TO JISTÍ!

Že se vám nikam nechce nebo aktuálně nemáte možnost se dopravit k nejbližšímu prodejci, ale i tak byste si ráda vyzkoušela produkty v pohodlí vašeho domova? Ani to není problém! U nás na webu naleznete vzorečky balzámů a olejů pečující kosmetiky Inlight, odstíny jednotlivých make-upů dekorativní kosmetiky Zuii Organic a péči o tělo od rakouské značky Vielö. V expedici jsme velmi rychlí, a tak u sebe budete mít vzorečky během pár dní. Objednat je můžete zde.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás můžete ve všední dny od 9 do 16h obrátit na zákaznické lince 605 783 238, kde vám moc rádi poradíme s výběrem podle vašich představ. Stejně tak rádi vám poradíme přes zprávy na Instagramu nebo Messengeru.

 

TEXT: BIORGANICA
FOTO: MARTIN GOGA

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli

Příspěvek byl publikován 02. 12. 2022 / Rubriky: Péče o pleť

Magazine image

Stáhněte si poslední vydání magazínu biOrganica

biOrganica v médiích