Váš košík je prázdný.

Dopřejte si něco zdravého pro svou pokožku. Jestli si nevíte rady, zavolejte. Rádi vás uslyšíme.

+420 724 102 829
Po - Pá 9:00 - 14:00

Harmonie ukrytá v šálku

Harmonie ukrytá v šálku

Na světě existuje jen málo rituálů, které jsou pro lidské tělo tak prospěšné jako pití opravdu kvalitního čaje. Jemná vůně doprovázená lahodnou a vyváženou chutí probudí všechny smysly, harmonizuje vnitřní pochody organismu a urychlí vaši cestu ke kráse.

 

Vážení klienti, prodej značky Teatox byl v roce 2020 ukončen.

Kombinace kvalitních čajových lístků, pečlivě vybraných směsí blahodárných bylinek a dalších bio ingrediencí přispěje k celkové detoxikaci organismu a pomůže s dosažením krásné a zdravé pleti i ideální tělesné hmotnosti. Pravidelné pití vybraných druhů čajů navíc omezuje některé rizikové faktory srdečních onemocnění, posiluje obranyschopnost organismu, zpomaluje stárnutí a obnovuje přirozenou vitalitu. Účinně pomáhá také všem, kteří potřebují rychle dobít energii, zklidnit roztěkanou mysl či pouze dopřát unavenému tělu potřebnou regeneraci.

Mnohem více než jen čaj...
Když se v Česku řekne čaj, mnoho lidí si bohužel stále ještě představí klasické sáčky plněné „záhadnou“ drcenou směsí, jejichž složení mívá s pravým čajem jen máloco společného. I z toho důvodu se biOrganica rozhodla dovážet německou prémiovou značku Teatox, která přináší mnohem víc než jen požitek z lahodného nápoje. Díky špičkové kvalitě používaných čajů a jejich unikátní kombinaci s blahodárnými bylinami vám pomůže docílit toho, co právě potřebujete. Společnost totiž sází na celostní přístup, jehož základním předpokladem je, že krása, lidské zdraví a vnitřní spokojenost vycházejí z vzájemné harmonie těla, mysli a duše. Aby v Teatoxu beze zbytku naplnili svou misi, spolupracují s řadou výživových expertů, špičkových sportovců a fitness odborníků, s nimiž připravují konkrétní směsi i kompletní průvodce zdravým životním stylem.

Zdroj zdraví a síly
Michael Decker a Felix Ilse. Právě tato dvě jména stojí za zrodem německého start-upu. Oba mladé muže pojila kromě dlouholetého přátelství také vášeň pro čaje, kterou v nich probudil studijní pobyt v Asii. Michael odešel za dalším vzděláváním na Tchaj-wan, kde získal unikátní příležitost proniknout za pomoci Zen buddhistického mnicha do fascinujícího světa tradiční asijské čajové kultury a osvojil si znalost blahodárných účinků čajů. Felix se rozhodl vydat do Argentiny, kde krok po kroku objevoval kouzlo čajů maté, pokladu starých indiánů. Po návratu ze zahraničí se Michael a Felix rozhodli založit vlastní 100% BIO značku, jejíž název vznikl spojením slov „tea“ a „detox“, neboli „čaj“ a „očista.“ S tím souviselo i stanovení firemní filozofie, která čaj nevnímá jako pouhý stimulant, ale jako důležitý zdroj zdraví a síly.

Více než 80 ingrediencí z celého světa
Zakladatelé značky Teatox kladou velký důraz na maximální kvalitu a pečlivě studují poznatky o přírodní síle různých listů, bylin a plodů – do čajových kompozic proto používají více než 80 ingrediencí z celého světa a vždy si vybírají ty nejlepší pěstitelské oblasti, které musejí splňovat přísná kritéria ekologického zemědělství. Jednotlivé ingredience jsou do čaje přidávány v maximální možné velikosti, což zajišťuje intenzivní, lahodnou a velmi výraznou chuť všech nápojů. Tato výjimečná kvalita se nevztahuje pouze k sypanému čaji, ale také k čajovým pytlíčkům ve tvaru pyramidy. Ty jsou na rozdíl od běžných sáčků navrženy tak, aby měl čaj dostatek prostoru pro rozvinutí a uvolnění plné chuti. Skvěle se tak hodí nejen na cesty, ale také pro všechny z vás, kteří nemají na přípravu sypaného čaje dostatek času či trpělivosti


Které z čajů zkusit, pokud chcete...

… být štíhlí: SKINNY MORNING
Osvěžující čajová směs určená k rannímu popíjení obsahuje jihoamerický životabudič maté, který podporuje odbourávání tukových buněk a vylučování vody z organismu. 

… podpořit přirozenou krásu: PURE BEAUTY
Jedna z nejoblíbenějších směsí vás okouzlí lahodnou chutí bílého čaje a bylin speciálně zkombinovaných tak, aby maximálně podpořily krásu vaší pokožky a vlasů, pročistily krev a ulevily od problému těžkých nohou.

… docílit vnitřního klidu: YOGA SPIRIT
V dokonale čisté, ekologicky pěstované bio bylinné směsi ucítíte voňavou levanduli a heřmánek, které se postarají o psychickou pohodu a navodí příjemný stav relaxace. 

… rozmazlit smysly orientální chutí: HARMONY CHAI
Čaj, který krásně prohřívá a navozuje pocit pohody, domova a klidu, si vás okamžitě podmaní výraznou orientální vůní a chutí. Dokonalý společník pro pomalá víkendová rána i dlouhé zimní večery obsahuje řadu bylin a koření, které mají velmi příznivý vliv na trávení, nervový a imunitní systém.

 

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli

Příspěvek byl publikován 30. 11. 2019 / Rubriky: Rady a tipy

Magazine image

Stáhněte si poslední vydání magazínu biOrganica

biOrganica v médiích