Milí zákazníci, z důvodu omezených kapacit přepravců počítejte s možným zpožděním při doručení Vašich objednávek přepravními službami. 
Pokud jste z Prahy, využijte naši novou službu ROZVOZ, kde garantujeme dodání obratem.
Přejeme klidný advent.
Přeskočit na obsah

Váš košík je prázdný.

Dopřejte si něco zdravého pro svou pokožku. Jestli si nevíte rady, zavolejte. Rádi vás uslyšíme.

+420 724 102 829
Po - Pá 9:00 - 14:00

Proč jsme spustili projekt #nostesvojitvar?

Jít někam nenalíčená, nebo s úplným minimem make-upu? Pro mnoho žen v zásadě nemyslitelná výzva. Líčení pod taktovkou moderních trendů často přebírá roli masky, která vytváří iluzi „dokonalosti“ a v mnoha případech je některým dospívajícím i dospělým postupem času bližší než jejich skutečná tvář. My si však klademe otázku: je opravdu nutné ukazovat světu místo autentické podoby někoho cizího? Máme za to, že ne. Představujeme tři nejdůležitější důvody, kvůli nimž jsme spustili projekt #nostesvojitvar, jehož hlavním cílem je návrat k vlastí přirozenosti:

1 Trendy v líčení posledních let tlačí ženy k popírání vlastní identity, podkladové a korekční báze i make-up nejprve vygumují vlastní barvu a rysy obličeje, aby na něj další líčidla vymalovala tvář „novou“. To vše za použití mnoha produktů v silných vrstvách. Trpí tím skutečné sebevědomí a kromě jiného také pleť, kterou čím dál častěji postihují dermatitidy a dospělé akné – tedy další důvody, kvůli nimž je potřeba pleť opět maskovat. Spirála, jež sama sebe roztáčí, nutí ženy k větší a větší spotřebě kosmetických výrobků, což většině zapojených firem maximálně vyhovuje.

2  Právě z toho důvodu se v nás marketing mnoha velkých značek snaží evokovat pocit, že takové, jaké jsme, jsme vlastně nedostatečné… Nejen v mladých dívkách vyvolává všudypřítomný tlak na dokonalost a eliminaci domnělých vad pocity méněcennosti a nutkavou potřebu opravit vše, co se přírodě tzv. „nepovedlo“. Přestaňme tento tlak podporovat. Věříme, že pokud bude líčení respektovat osobitost a autenticitu ženy, nikoli agresivně přepisovat barvy a rysy její tváře, pomůže podtrhnout její vlastní krásu a hodnotu, kterou si sama lépe uvědomí.

3  Cílem projektu #nostesvojitvar je ukazovat skutečnou krásu, jejíž součástí bývají jemné i hlubší vrásky, viditelnější póry, pihy, drobné chloupky i šediny… To vše k nám patří. I to jsme my. Právě proto toužíme po tom vést ženy ke svobodnému přístupu k líčení spojenému s důvěrou v sebe sama, díky níž budou schopné vyrazit bez výčitek i nenalíčené. Prostě jen tak.

V rámci projektu #nostesvojitvar líčíme ženy tak, abychom zbytečně nemaskovali a nepřepisovali rysy jejich obličeje. Roli modelky si můžete zkusit i vy, stačí napsat na: karlasova@biorganica.cz a poslat několik přirozených snímků vašeho obličeje ideálně zcela bez úprav.

Milé ženy, na závěr vám přejeme jediné: noste svoji tvář, ať již nalíčenou, či bez make-upu, hlavně svobodně a s dobrým pocitem.

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli

Příspěvek byl publikován 10. 09. 2019 / Rubriky: Líčení

Magazine image

Stáhněte si poslední vydání magazínu biOrganica

biOrganica v médiích

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.