I menstruace může být „zero-waste“

I menstruace může být „zero-waste“ - Biorganica    Když si představíte obří hromadu použitých vložek a tamponů, kterou za svůj život vyprodukujete, přestane vám menstruační kalíšek připadat jako podivný „ezo“ výstřelek. Praktická a komfortní pomůcka přinese velkou službu nejen vám, ale i přírodě, jde jen o to zbavit se předsudků a začít.

Proč jsme si menstruační kalíšek oblíbily?
1. Žádné protékání & žádné starosti
OrganiCup spolehlivě pojme objem odpovídající 3 tamponům a můžete ho nosit až 12 hodin zcela bez povšimnutí. Následně ho snadno a rychle vyjmete, důkladně vypláchnete pod tekoucí vodou a pokračujete v ničím neomezeném používání. Menstruační kalíšek lze bez obav používat i v noci.

2. Žádné vysušování & žádné infekce
OrganicCup je vyroben ze 100% měkkého lékařského silikonu, který je na omak příjemný, snadno se zavádí a navíc je zcela bezpečný pro celodenní a celonoční nošení.

3. Úspora peněz & ohleduplnost k planetě
OrganiCup vám na rozdíl od jednorázových vložek a tamponů vydrží celé roky. Už žádná pravidelná produkce odpadu a žádné měsíční nákupy hygienických potřeb.

cystická fibroza, žena s miminkem, inhalace, nemocnice

Menstruační kalíšek velikost A i B, 649 Kč; OrganiWipes čisticí ubrousky 10 ks, 149 Kč, OrganiWash Gel na mytí 75 ml, 199 Kč.

 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek