Váš košík je prázdný.

Dopřejte si něco zdravého pro svou pokožku. Jestli si nevíte rady, zavolejte. Rádi vás uslyšíme.

+420 724 102 829
Po - Pá 9:00 - 14:00

Vy ještě neznáte Inlight?

Vy ještě neznáte Inlight?

Dlouho jste marně snili o kosmetice, která je opravdu čistá, 100% bio a navíc se svými výsledky směle vyrovná té nejlepší syntetické péči? Seznamte se s britskou ručně vyráběnou pěsticí kosmetikou Inlight, která vytrvale boří celou řadu mýtů, splní nároky i té nejcitlivější pleti a je plná vzácných ingrediencí, jež si pokožka i tělo doslova zamilují! 

1. MIMOŘÁDNÉ ÚČINKY DÍKY RESPEKTU K POKOŽCE
2. RUČNÍ VÝROBA A 100% BIO KVALITA
3. DR. MARIANO SPIEZIA – ODBORNÍK S ÚCTOU K ŽIVOTU
4. INLIGHT JAKO MOST K PŘÍRODĚ I NAŠEMU NITRU
5. VŠECHNO MĚ ZAJÍMÁ, ALE NEVÍM, KDE ZAČÍT

MIMOŘÁDNÉ ÚČINKY DÍKY RESPEKTU K POKOŽCE

Inlight funguje jinak než většina kosmetických značek. Vychází z toho, že příroda i lidské tělo jsou samy o sobě dokonalé a ke své vitalitě nepotřebují žádné umělé zásahy a náhražky. Všechny výrobky jsou proto koncipovány tak, aby maximálně respektovaly biologické funkce pokožky a postupně jí navracely přirozenou rovnováhu. Inlight přináší tu nejčistší vitální superpotravu, kterou kůže doslova vpije a bere si z ní vše, co ke své kráse a zdraví potřebuje. Pokožka se hloubkově pročistí, zbaví se nánosů toxinů, obnoví svou schopnost regulovat mazotok, udržovat hydrataci, elasticitu i zdravou pigmentaci a doslova se rozzáří energií. Příroda je mocná a umí si poradit i s těžkou formou akné, tvorbou pigmentových skvrn, jizev, vrásek či ekzémů, a to zcela bez nutnosti invazivních zásahů.

RUČNÍ VÝROBA A 100% BIO KVALITA

Inlight patří k několika málo kosmetickým značkám na světě, které jsou 100% bio. Je vyroben z nejčistších a nejkvalitnějších ingrediencí vypěstovaných v ekologickém zemědělství bez syntetických postřiků a GMO. Síla a vitalita takovýchto bio pokladů je s láskou a odbornou péčí ručně zpracovávána po dobu několika měsíců uprostřed čisté přírody britského Cornwallu. Výsledkem pomalé produkce bez použití syntetických látek jsou voňavé bio balzámy a oleje se silnou energií a obsahem širokého spektra vitaminů, minerálů a látek přirozených a prospěšných lidské pokožce. Vysokou kvalitu výrobků i použitých ingrediencí dokládá přísný certifikát společnosti Organic Soil Association.

DR. MARIANO SPIEZIA: ODBORNÍK S ÚCTOU K ŽIVOTU

Bio kosmetika Inlight je celoživotním dílem lékaře, homeopata a fytoterapeuta Dr. Mariana Spiezii, jemuž jeho multidisciplinární přístup a obrovská pokora k přírodě umožnily celostní pohled na pojetí kosmetiky. Během mnohaletého vědeckého vývoje a výzkumu zkombinoval moderní metody s hlubokou znalostí medicíny i dávnou alchymistickou tradicí. Právě díky využití znalostí fungování lidského těla a vzájemného spolupůsobení vzácných olejů a bylin pracují bio produkty Inlight na mnoha různých úrovních. Jejich srdcem je originální formule – tzv. Bio-lipofilní Matrix, díky němuž je kosmetika Inlight velmi podobná složkám pokožky a může pronikat i do jejích hlubších vrstev.

 

INLIGHT JAKO MOST K PŘÍRODĚ I K NAŠEMU NITRU

Věříme, že za mimořádnými věcmi stojí mimořádní lidé, mimořádné myšlenky a mimořádný přístup. Cílem dr. Mariana Spieziy je pomoci lidem vrátit se zpět k jejich podstatě, k přírodě a především sami k sobě. I z toho důvodu firma Inlight již od svých prvopočátků usiluje o maximální udržitelnost a ohleduplnost k planetě i všem jejím obyvatelům. Základem tohoto přístupu je zpracování bio ingrediencí, jejichž pěstování je maximálně šetrné k přírodě, netestování na zvířatech, podpora fair trade a investice do snadno recyklovatelných ekologických obalů. V biOrganica navíc vypotřebované obaly sbíráme a vdechujeme jim nový život v podobě charitativních svíček. Část výtěžku z jejich prodeje směřuje na pomoc ochrnuté Agátce

VŠECHNO MĚ TO ZAJÍMÁ, ALE NEVÍM, KDE ZAČÍT

Noví zákazníci se nás často ptají na to, co bychom jim z portfolia Inlight doporučili. A my vždy opakujeme: ať už je vaše pleť jakákoliv, začněte čištěním. V dnešní době je pleť extrémně zatěžována nepřirozenými látkami z mnoha zdrojů. Klíčové je pomoci pokožce vyplavit všechny nečistoty, aby krásně fungovala a zářila zdravím. Právě to Inlight umí! Skvělého průvodce, který vám poradí, jaké produkty vám na začátku nejvíce pomohou, najdete v článku Každodenní rituály pro krásu. Přejeme vám, ať svému tělu i pleti dopřejete vědomou péči, kterou si zaslouží.

TEXT: EVA KARLASOVÁ
FOTO: ARCHIV ZNAČKY INLIGHT

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli

Příspěvek byl publikován 21. 04. 2023 / Rubriky: Péče o pleť

Magazine image

Stáhněte si poslední vydání magazínu biOrganica

biOrganica v médiích