Váš košík je prázdný.

Dopřejte si něco zdravého pro svou pokožku. Jestli si nevíte rady, zavolejte. Rádi vás uslyšíme.

+420 724 102 829
Po - Pá 9:00 - 14:00

Ranní a večerní rituál se 100 % biokosmetikou Inlight

Ranní a večerní rituál se 100 % biokosmetikou Inlight

Jen přírodní péče respektuje přirozené potřeby pleti a bylinky s ní umějí zázraky. Chcete vyzmizíkovat akné, včetně těžkých boláků? Odstranit jiné pupínky, vyrážky a černé tečky? Šetrně vyčistit citlivou či suchou pleť? Čistě přírodní bylinková „super dvojka“ zcela bez chemie to vyřeší. Tandem Bio čisticího balzámu a květového tonika Inlight vaši tvář rozzáří již po první aplikaci, po několika dnech se vaše pleť doslova promění. Stejně jako my si je zamilujete také pro nádhernou přírodní vůni, která z ranního i denního čištění udělá oblíbený rituál. Pojďme se společně podívat, jak na to!

Tandem Bio čisticího balzámu a Bio květového tonika Inlight rozzáří vaši tvář již po první aplikaci, po pár dnech se vaše pleť doslova promění. Stejně jako my si zamilujete také nádhernou přírodní vůni, která ranní i denní čištění promění v oblíbený rituál.

Přidáte-li jednou týdně intenzivní kúru v podobě detoxikační Bio superfood masky, můžete se brzy radovat z krásné pleti. Právě tyto produkty výrazně pomohly herečce Aně Geislerová, která je používá denně i při natáčení.

Podívejte se, jak každodenní voňavý ranní a večerní rituál čištění nejlépe funguje:

Bio čisticí balzám (45 ml nebo 90 ml):

První krko - čištění pleti

Bio květové tonikum (200 ml)


TEXT: BIORGANICA

FOTO: BIORGANICA A MARTIN GOGA

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli

Příspěvek byl publikován 08. 09. 2019 / Rubriky: Péče o pleťRady a tipy

Magazine image

Stáhněte si poslední vydání magazínu biOrganica

biOrganica v médiích