Váš košík je prázdný.

Dopřejte si něco zdravého pro svou pokožku. Jestli si nevíte rady, zavolejte. Rádi vás uslyšíme.

+420 724 102 829
Po - Pá 9:00 - 14:00

Poklad z včelího úlu

Poklad z včelího úlu

V Římě fungoval jako platidlo. Později byl užíván převážně k tvorbě svíček, dnes se rozšířil do celé řady oblastí. Jednou z významných je přírodní kosmetika. Řeč není o ničem jiném, než o včelím vosku.

VĚDĚLI JSTE, ŽE...

... včelí vosk pomáhá vytvořit přijatelnou konzistenci u produktů, které jsou založené na bázi oleje či vyžadují hutnější konzistenci jako například rtěnky, balzámy na rty, různé pleťové a tělové balzámy plné blahodárných ingrediencí?

... vytvoří na pokožce ochrannou vrstvu, a pomáhá tak ostatním látkám k regeneraci či hojení? Zároveň kůži hluboce vyživuje a přispívá k udržení zdravé míry hydratace. Díky antibakteriálnímu účinku pomáhá také hojit podrážděnou či popraskanou kůži.

... spolu s hojivými účinky je včelí vosk také protizánětlivý a zklidňující, je tedy vhodný na různé drobné ranky či poranění, popáleniny či zánětlivé projevy kůže?

... ideální je kombinace včelího vosku s olivovým olejem? Účinky těchto blahodárných ingrediencí se totiž znásobují a navzájem doplňují. Tuto synergickou dvojici najdete například ve 100% přírodním opalovacím krému Butterbean Original.


KTERÁ LETNÍ TROJICE PRODUKTŮ OBSAHUJE VČELÍ VOSK?

  • Inlight Bio Rescue balzám na problematickou pleť – Multifunkční 100% bio balzám nesmí chybět v žádném prázdninovém zavazadle – obsahuje totiž bylinky známé svými skvělými výsledky nejen u problematické pleti se sklony k akné, ale také u vnějších poranění kůže. Citelnou úlevu přináší také ztvrdlým patám a namáhaným chodidlům.
  • Butterbean Bio krém na opalování Original – Dopřejte si slunce pod ochranou 100% přírodního opalovacího krému šetrného k člověku i planetě! Voděodolná polotekutá konzistence je ideální pro rychlé rozetření na velkou plochu těla. Chrání a pečuje o pokožku od 0+ věku. Produkt s naprosto bezpečným složením neničí korálové útesy a lze s ním bez problémů cestovat i do Thajska a dalších zemí, které kvůli ochraně životního prostředí zakázaly používání opalovacích krémů obsahujících chemikálie. 
  • Inlight Bio noční balzám – O vynikající výsledky tohoto balzámu, jež svým wow efektem přesvědčil i mnohé zastánce syntetické kosmetiky, se stará kombinace bio rostlinných olejů a bylin tradičně ceněných pro schopnost zklidňovat pokožku, respektovat proces noční detoxikace těla a napomáhat obnově poškozené pleti. Osvědčil se nám také jako skvělý pomocník při spálení pokožky.


TEXT: BIORGANICA

FOTO: MARTIN GOGA, UNSPLASH.COM A PEXELS.COM

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli

Příspěvek byl publikován 15. 05. 2023 / Rubriky: Herbář

Magazine image

Stáhněte si poslední vydání magazínu biOrganica

biOrganica v médiích