Váš košík je prázdný.

Dopřejte si něco zdravého pro svou pokožku. Jestli si nevíte rady, zavolejte. Rádi vás uslyšíme.

+420 724 102 829
Po - Pá 9:00 - 14:00

Jarní znovuzrození

Jarní znovuzrození

Také cítíte, jak vás vůně jara a doteky slunce nabíjí energií? Není divu, s přírodou se přirozeně probouzí i naše tělo, chuť do života a odhodlání činit kroky k uskutečnění změn.

S jarní rovnodenností se probouzí příroda po zimním odpočinku. Sílící sluneční paprsky rozdmýchávají element ohně, který vnáší do našich těl a myslí odvahu a touhu po změnách. Přestáváme pouze snít a začínáme konat, hledáme životní rovnováhu. Směřujeme svůj pohled do budoucnosti a cítíme odhodlání činit kroky k uskutečnění proměny. Jsme připraveni na své znovuzrození. Jaro je ideální čas na zasetí pomyslného semínka všeho, co si tento rok přejeme sklidit. Bohyně jara Vesna nás učí přijmout svou ženskost a probouzí v nás bohyni krásy.

CO NA JARO ŘÍKÁ NAŠE POKOŽKA?


Teplejší počasí a pobyt venku na
slunci, kde s příchodem jara začínáme trávit více času, naší pleti prospívá. Přestává nás trápit vysušená pleť i ekzémy a pokožka se celkově stabilizuje. Díky tomu můžeme péči o pleť odlehčit a upustit od hutných balzámů. Sluníčko má pozitivní vliv také na naši náladu a energii. Máme chuť více pečovat o svou pleť, tělo a zdraví celkově.

 

PRŮVODCI JARNÍM ZNOVUZROZENÍM


“Nespouštěj své oči z hvězd a své nohy ze země,” tak zní citát Theodore Roosevelta, s kterým hluboce souzníme. Pouze se stabilními základy se můžeme vydat na cestu za svými sny. 

1. Spokojenými chodidly k životu v rovnováze

Nohy jsou našimi kořeny, nesou celou tíhu našeho bytí a jsou klíčové pro držení těla a stabilitu. Přesto je často opomíjíme. Nedostatečná aktvita svalů v oblasti chodidel ve spojení s nevhodnou obuví a dědičnými predispozicemi vede k obtížím jako je vbočený palec, spadlá klenba, či kladívkové prsty. Mnohdy i za bolestmi kolen, kyčlí a zad stojí právě slabá a zanedbaná chodidla. Podle čínské medicíny jsou oblastí reflexních bodů, které přímo ovlivňují naše vnitřní orgány. Inlight Bio balzám na nohy je voňavou připomínkou, že je na čase dopřát nohám pozornost, kterou si zaslouží a vnímat je jako základní pilíře našeho chrámu zdraví. Uklidňující balzám plný bylinek a olejů obsahuje ingredience tradičně ceněné pro schopnost zjemňovat zrohovatělou pokožku a podporovat krevní oběh. Ve spojení s lázní obohacenou o výluh z Inlight Bio květové napářky nabídne vašim nohám nepoznané blaho, které prostoupí celé vaše tělo. Vyzkoušejte jejich synergii na vlastní kůži za zvýhodněnou cenu.

2. Zářivý pohled do budoucnosti

Nejen oči, ale i oční okolí o nás dokáže mnohé napovědět. Je to oblast velmi jemné pleti, kde se nám začínají tvořit první vrásky a která umí prozradit naše psychické rozpoložení, kvalitu spánku, únavu i věk. Oblast okolo očí si proto žádá výjimečnou péči. Inlight Bio oční sérum Supreme nabízí očnímu okolí prémiovou omlazující péči, která viditelně zpevňuje a rozjasňuje pleť. Obsahuje navíc energeticky nabité drahokamy, které jeho účinky umocňují. Tento anti-age klenot skvěle doplňuje hedvábně jemný Inlight Bio odličovací olej, který pleť šetrně odlíčí a zároveň pečuje o pokožku a řasy. Vyhnete se tak "drhnutí" očního okolí, které je živnou půdou pro vznik předčsných vrásek. Olej odstraní i ten nejodolnější make-up jako voděodolnou řasenku a celodenní nečistoty, a to vše bez podráždění či vysušení pleti. Vyžijte jarní akci a získejte toto Duo pro oči bez vrásek ve zvýhodněné sadě.

3. Pro pleť svěží jako jarní ráno

Třetím pokladem, který doporučujeme nejen na jarní období, je proslulá Inlight Bio super-food maska nabitá blahodárnými ingrediencemi, která pleť rozzáří, vypne, jemnou abrazí zbaví odumřelých buněk a viditelně oživí s okamžitým efektem. Nyní máte skvělou příležitost poznat její kouzlo - do 29. 4. 2024 ji totiž dostanete jako dárek k nákupu nad 2500 Kč.

Všechny uvedené akce platí do 24. dubna 2024.

Přejeme vám blažené jaro.

 

TEXT: Biorganica
FOTO: Martkéta Šedivá a Canva

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli

Příspěvek byl publikován 22. 03. 2024 / Rubriky: Naše téma

Magazine image

Stáhněte si poslední vydání magazínu biOrganica

biOrganica v médiích