Váš košík je prázdný.

Dopřejte si něco zdravého pro svou pokožku. Jestli si nevíte rady, zavolejte. Rádi vás uslyšíme.

+420 724 102 829
Po - Pá 9:00 - 14:00

From Cornwall with love...

Překrásné pobřeží lemované rozeklanými útesy, pláže plné pestrobarevných mušliček, skalnaté zátoky i tajemné lesy... Přesně před týdnem jsme se vydaly obdivovat nejjižnější cíp britských ostrovů. Na západ od tradičních cestovatelských cílů nás vedla touha opět o něco lépe poznat místo, kde přichází na svět 100% bio kosmetika Inlight.

Její zrození je přirozeným završením alchymistického procesu a bedlivě vedené ruční výroby, která se odehrává na cornwallské bio farmě Roskillys pod láskyplným dohledem homeopata a lékaře Mariana Spiezii a jeho týmu.

Oblékáme se do bílých plášťů a postupně vplouváme do dokonale čisté a přehledně zařízené laboratoře, kde se odehrávají důležité fáze výroby kosmetiky Inlight.

V pozadí tlumeně hraje vážná hudba a tvůrce značky, v jehož přítomnosti rázem zjihne a zpokorní i ten největší skeptik, se s úsměvem pouští do ručního zpracování bylinek a sušených květů.

Máme štěstí – na programu jsou poupata růží, která po rozdrcení v hmoždíři provoní celou laboratoř jako ten nejkrásnější parfém. Právě se rodí základ pro bio intenzivní balzám na vrásky Inlight  i na něj se však vztahuje základní filozofie značky, která zní: vše má svůj čas.

Po završení první fáze výroby, jíž jsme svědky, se voňavé směsi bylin nechávají odpočívat řadu týdnu ve speciálních skleněných nádobách, kde v obklopení drahých kamenů a alchymistických symbolů čerpají energii Měsíce Slunce i vzácných minerálů. Všechny fáze výroby probíhají ručně podle perfektního řádu s jasným cílem: přinést světu to nejúčinnější spojení síly, moudrosti a energie nejčistší přírody.

cystická fibroza, žena s miminkem, inhalace, nemocnice

Základ pro přípravu Bio intenzivního balzámu na vrásky Inlight tvoří voňavá směs bio poupat silně omlazující růže damašské.

dívka s medvídkem, dýchací maska, inhalace, nemocnice

Vedle své lékařské celostní praxe vyrábí doktor Mariano Spiezia ručně také nejčistší bio kosmetiku na světě. Propojuje zde znalosti a letité zkušenosti z praxe v oblasi moderní medicíny, homeopatie i léčebné fytoterapie. 

Proces výroby Inlight je skutečnou pastvou pro všechny smysly a my bychom se nejraději ještě na chvíli ztratily v útrobách nádherné farmy dýchající klidem.

Na rozdíl od bio balzámů a olejů Inlight nám však bohužel čas není tak štědře nakloněn, a tak nezbývá než se rozloučit s neskutečně laskavým týmem, vzduchem vonícím čistotou i zeleným lesem plným života a doufat, že toto místo s výjimečnou energií obývané lidmi s obrovskou pokoru k dávným vesmírným zákonitostem nevidíme naposledy.

Za výrobou nejčistší 100% bio kosmetiky stojí úžasní lidé se silným příběhem, jejichž životní cesta byla nelehká a nevyhnula se jim ani velká životní tragédie. I přesto se nevzdali, překonali nástrahy osudu a dali vzniknout bio balzámkům a olejům Inlight, které jsou jednoznačně naší největší srdcovkou. 

Více o tvůrci Inlightu i jeho výjimečné značce si budete moci již brzy přečíst v krásném lifestylovém magazínu Proč ne @procnemagazine, který vyjde koncem srpna jako příloha Hospodářských novin.

.

 

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli

Příspěvek byl publikován 08. 09. 2019 / Rubriky: Novinky

Magazine image

Stáhněte si poslední vydání magazínu biOrganica

biOrganica v médiích