Váš košík je prázdný.

Dopřejte si něco zdravého pro svou pokožku. Jestli si nevíte rady, zavolejte. Rádi vás uslyšíme.

+420 724 102 829
Po - Pá 9:00 - 14:00

GLANC (2017)

Glanc je ryze český lifestylový časopis zaměřený na všechny oblasti života, které zajímají moderní, inteligentní a náročnou ženu, ať už je to krása, móda, bydlení, cestování, nebo vztahy. Na jeho stránkách objevíte i naše bio poklady značek Zuii Organic, Inlight nebo Naturalis Better.

LISTOPAD 2017

V tomto čísle Glancu se vyjímá novinka od ZUII Organic, krásné multifunkční líčidlo na tváře a rty. Krémová konzistence, matný finish, 6 atraktivních odstínů, kromě toho luxusní balení. Sluší každé kabelce. Bio krémový rozjasňovač ZUII Organic.

ŘÍJEN 2017

Glanc se věnoval "hand made" kosmetice, kam Inlight vyráběný osobně MUDr. Marianem Spieziou, i díky tomu má úžasnou energii. Glanc si vybral masku k nakousnutí s pravých bio kakaových bobů - Bio čokoládovou masku INLIGHT, která je expertem na prozáření unavené, zašedlé či povadlé pleti. Na podzim ideální péče. 

Glanc také věnoval dvoustránku rozhovoru s Aňou Geislerovou, která dnes používá výlučně Inlight, který jí zachránil pleť. Pro civilní líčení i na natáčení nosí květy Zuii na své tváři. 

  

ÚNOR 2017                                       

   V článku věnovaném olejové péči o tělo exceloval Bio tělový olej s arnikou INLIGHT.

LEDEN 2017

V lednovém čísle zaulala nádherná designová termoska s bambusovým víčkem Teatox, v níž si můžete užít čaj kdykoli a kdekoli. Svoje krásné místo a pochvalu si zasloužil krásně voňavý čistě přírodní deodorant Naturalis Better.

          

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli

Příspěvek byl publikován 15. 12. 2017 / Rubriky: Média

Magazine image

Stáhněte si poslední vydání magazínu biOrganica

biOrganica v médiích